• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wersja 0.2 i Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25

Guest
Na becie ruszyła wer. 0.2 i pojawiły się Bractwa. Zanim pojawią się na PL to proszę o info kto by chciał być na becie we spólnej grupie?
Do kogo można się dołączyć?
Ciekawe są też Wasze wrażenia z przynależności w bractwach
 

DeletedUser13

Guest
Na forum pojawiło się już kilka wątków z propozycjami utworzenia gildii :)
 

DeletedUser

Guest
nie ma sensu nabijać postów i robić nowych zbędnych tematów.
 

DeletedUser25

Guest
Sorki. Ale nie widziałam. To nie było sztuczne / na siłę robienie postu. Tylko szczera chęć zaspokojenia potrzeby znalezienia zainteresowanych.
 

DeletedUser80

Guest
Sorki. Ale nie widziałam. To nie było sztuczne / na siłę robienie postu. Tylko szczera chęć zaspokojenia potrzeby znalezienia zainteresowanych.
Nie masz za co przepraszać, niepotrzebnie na Ciebie naskoczyli.
Skoro masz ochotę założyć Bractwo - to zakładaj (oczywiście jak będzie można) a chętnych możesz szukać już teraz.
W innych tematach jest już tylu chętnych że chcą akademię akademii zakładać więc spokojnie - chętnych nie powinno zabraknąć:)
 

DeletedUser25

Guest
Mam takie info:
Założyłam własne bractwo by zobaczyć panel administratora. Potem je zlikwidowałam i chciałam dołączyć do innego - już istniejącego bractwa. I nie mogę. Jest ograniczenie czasowe. Muszę odczekać do jutra.
 

DeletedUser14

Guest
Fajnie wiedzieć, tylko... nie rozumiem, po co to ograniczenie, skoro nie ma żadnych wojen, rywalizacji, nic... :confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser25

Guest
Nie wiem. Ale jest na 100% . Właśnie dostałam potwierdzenie od innych. Po opuszczeniu bractwa nie da się wejść do innego przed upływem jakiegoś czasu ( chyba 24h. )
 

DeletedUser25

Guest
Racja - ograniczenie ilości motywowania i możliwości nieograniczonego handlu po różnych bractwach
 

DeletedUser14

Guest
Nie pomyślałem o tym, że można by przeskakiwać z gildii do gildii i aż tyle zyskać :eek: Więc racja, dobrze, że jest ograniczenie.
 

DeletedUser9

Guest
Fakt handlu bez prowizji... :D :D No dobra ale co to jest 1 dzien? Zbieracie sie we 3 big deal i na drugi dzien spowrotem w swoim pff :D :D
 

DeletedUser

Guest
Zmieniając gildię i motywując bez ograniczeń wszystkich użytkowników tych gildii
 

DeletedUser14

Guest
Jedno Bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, drugie bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, 3 bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, czwarte bractwo, motywujesz 25 ludzi. Około godzinki i masz 100 ludzi zmotywowanych ;) To będzie z 200 tys. złota :p
 

DeletedUser

Guest
Jedno Bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, drugie bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, 3 bractwo, motywujesz 25 ludzi, siup, czwarte bractwo, motywujesz 25 ludzi. Około godzinki i masz 100 ludzi zmotywowanych ;)

A po wprowadzeniu czatu proces mógłby ulec przyśpieszeniu.

To będzie z 200 tys. złota :p

Które z kolei można wydać u handlarza w formie hajs za materiały. A to do końca mogłoby zabić handel między graczami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry