• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wersja 0.2 i Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
W sumie to jakby nie patrzeć to usunęłoby problem z handlem, każdy samowystarczalny, a i jak miasta by się prężnie rozwijały :D :confused::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
Tylko skoro jest ograniczenie-24 godzinne to nie ma sensu zmieniać bractwa skoro mozna itak motywować raz na 24 godziny.
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałeś wspomnieć, że powinni usunąć limit i wprowadzić taką opcję, że możesz należeć do wszystkich gildii jednocześnie, żeby nie mieć problemu z lataniem :p
 

DeletedUser123

Guest
W godzinę 200 tysięcy złota ? to co to jest, prawie nic :p
Wystarczy że z sąsiadem sie dobierzesz, i nawzajem robicie sobie ciągle jedną misje np. 600 dóbr dla miasta, robisz ją w max 40 sekund - 1,5 minuty i masz 30k złota :)
Powtarzasz taką akcje co chwile, i w godzinę zarabiasz kilkakrotnie więcej niż w.w kwota ;)
Wystarczy trochę pomyśleć.
 

DeletedUser14

Guest
To to jeszcze jeden sposób, a to kolejny :) Oczywiście tylko 200k przy tam 6 czy 7 poziomie Ratusza (czyli to co ja mam :p ), a co dopiero na wyższych... :)
 

DeletedUser123

Guest
Testował ktoś na becie juz te gildie z użytkowników ? Bo mam pytanie :
- Czy gildie w jakiś sposób można ulepszać czy coś w tym stylu ?
 

DeletedUser13

Guest
Nie masz za co przepraszać, niepotrzebnie na Ciebie naskoczyli.(...)
Czytanie ze zrozumieniem. Nie kojarzę, bym na kogoś naskakiwał. Moja odpowiedź była informacją do konkretnego pytania "Do kogo można się dołączyć?".
 

DeletedUser79

Guest
Tego się nie da uniknąć, bo jeśli ktoś będzie miał taki zamiar, to i tak będzie skakał po bractwach. Przeszkodą może być jedynie to, że do bractwa niekoniecznie muszą przyjąć.

Tylko skoro jest ograniczenie-24 godzinne to nie ma sensu zmieniać bractwa skoro mozna itak motywować raz na 24 godziny.
I to właśnie temu zaprzecza - nie ma sensu zmieniać bractwa :)
 

DeletedUser186

Guest
Wg mnie ta gra jest inna od większości podobnych tym, że jest grą dla pacyfistów!
Walki ograniczone tylko do zdobywania surowców. nie dają przewagi polegającej np na niszczeniu budynków przeciwników.
System sąsiadów wymieniających się surowcami uważam za bardzo ciekawy, szkoda tylko, że sojusze spowodują znaczące skrócenie gry i oczekiwanie na końcowy efekt - dojścia do końca drzewa badań. Jeśli by było sporo osób nieaktywnych rzeczywiście można by je grupować w jednym miejscu a po 2-6 tygodniach kasować konta. Szkoda, że wg opinii na forum ta gra dryfuje nieubłaganie w kierunku innych gierek od których zawalony jest internet.
 

DeletedUser9

Guest
Tylko skoro jest ograniczenie-24 godzinne to nie ma sensu zmieniać bractwa skoro mozna itak motywować raz na 24 godziny.
I tu jestes w bledzie :) 24h? Co to jest? W gildii nikt nie ma np marmuru piszesz pw do roznych osob zbieracie sie np we 3 w jeden klan na szybki big deal, opuszczacie go a na nastepny dzien jestes spowrotem u siebie to raz, dwa, ludzie bez gildii moga je zakaldac tylko dla samego handlu nawet dwuosobowe na big deal'a szybkiego i na nastepny dzien mozna z kolejnym handlowac.\
Myslisz ze dla graczy to bedzie problem? Zaden ;)

W taki oto sposob, dostalismy mozliwosc handlu BEZ prowizji bo teraz omijanie prowizji to banał skoro jest TYLKO 1 dzien blokady :)
 

DeletedUser79

Guest
ulQuiorra - słuszna uwaga, dlatego też dobrym rozwiązaniem byłoby jak dla mnie ograniczenie czasowe do zakładania kolejnych bractw - przykładowo 7 dni.
 

DeletedUser9

Guest
7dni to przesada czekac caly tydzioen zeby przejsc "od trolli do normalnych" tak jako przykład ale 1 dzien juz lepiej ;)
 

DeletedUser79

Guest
Skoro dołączasz do bractwa to chyba wiesz na co się piszesz - poza tym nikt Ci nie każe siedzieć z trollami :D
Mi tu chodzi o zakładanie nowych bractw, a nie o dołączanie, chociaż chyba to również może nie mieć sensu, bo jeśli jedna osoba ma tą mniemaną "blokadę", to druga osoba może jej nie mieć. :S
 

DeletedUser

Guest
Mi się wydaje, że 1 dzień wystarczy, bo 7 dni to chyba za dużo.
 

DeletedUser9

Guest
Nie zrozumiales po prostu albo wiesz gdzie dolaczasz albo dolaczasz byle dolaczyc a ze z czasem okazuje sie ze to trolle to chcesz zmienic gildie a wtedy czekac 7dni? Nope....
 

DeletedUser79

Guest
Ty również mnie nie zrozumiałeś. Nikt nie pisze, że trzeba czekać 7 dni, aby odejść od tych 'trolli'.
 

DeletedUser79

Guest
Błędne koło :p Zobaczymy co zrobi "góra", my możemy sobie tylko gdybać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry