• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wersja 0.2 i Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ul moja wypowiedź dotyczyła samego wsparcia/pomocy sąsiedzkiej, jeśli chodzi o Handel to jak najbardziej opłaca się "wędrować" po bractwach
 

DeletedUser9

Guest
Owszem, jednoczesnie genialny pomysl od devsow na ominiecie prowizji i banalny handel :)
 

DeletedUser

Guest
@chudya I od tego jest CM oraz Team, by zbierali takie pomysły. Dzięki temu Devs wiedzą jakie głupie pomysły mogą wpaść do głowy ludziom, a tym samym na co zwrócić uwagę przy balansowaniu oraz zabezpieczeniach. Jako developer sam wiem, że nikt nie przewidzi wszystkich możliwych sytuacji. O tylu sytuacjach oraz pomysłowości własnej albo użytkowników już słyszałem lub wiem, że złapalibyście się za głowę gdybym niektóre historie zaczął przytaczać :D
 

DeletedUser25

Guest
Gram na becie. Jestem w bractwie i jak na razie małe rozczarowanie.
Fajnie że bractwa powstały bo to BARDZO poprawia handel.
Można też zmotywować ($) dodatkowe miasta.
ALE nic po za tym - pewnie na razie.
Bractwo nie ma żadnego celu. Motywowanie to długi proces pojedynczego wchodzenia do miast członków z listy.
Handel ! To największy atut. Ale na rynku nie widzę oznaczenia , że oferta jest od kogoś z mojego bractwa. Nie rozróżniam ofert braci i sąsiadów.
Bardzo fajne było by gdyby można było pomniejszać i pomniejszać mapę tak by było widać położenie braci (zielone wyspy)
 

DeletedUser9

Guest
Dobrze, że tyle o tym piszecie, to jak znam życie, to oni postarają się żeby tak nie było ( w każdym razie ja bym tak zrobił:) ).
Od tego jest team aby takie rzeczy wychwytywac i zglaszac i co dalej zalezy od devsow. A jest to ewidentny sposob na omijanie prowizji bez zadnych strat no bo sory ale 1 dzien blokady to jest po prostu nic.

ewamar, szczerze odradzam motywowanie gildii z jednego prostego powodu - wycieki pamieci. Zmotywowalem caly klan i zuzycie ramu przez flasha przed motywacja bylo ~500mb po motywacji 25osob 3,5GB !!!!! Nie wspominajac o procku ktory podczas czytania PW dla 25osob siega ponad 80 % !!

Lepiej tylko handlowac od czasu do czasu popisac :)
 

DeletedUser79

Guest
Miejmy nadzieję, że bractwa nie zostały stworzone tylko po to, lecz będą dawały dużo więcej możliwości w przyszłości :)
 

DeletedUser48

Guest
Od tego jest team aby takie rzeczy wychwytywac i zglaszac i co dalej zalezy od devsow. A jest to ewidentny sposob na omijanie prowizji bez zadnych strat no bo sory ale 1 dzien blokady to jest po prostu nic.

ewamar, szczerze odradzam motywowanie gildii z jednego prostego powodu - wycieki pamieci. Zmotywowalem caly klan i zuzycie ramu przez flasha przed motywacja bylo ~500mb po motywacji 25osob 3,5GB !!!!! Nie wspominajac o procku ktory podczas czytania PW dla 25osob siega ponad 80 % !!

Lepiej tylko handlowac od czasu do czasu popisac :)

Motywuję codziennie wszystkich (z małą wdzięcznością), masz rację w czasie motywki trzy albo cztery razy muszę odświeżać grę, fatalnie. A motywuję, bo przy okazji można obejrzeć jak inni się rozwijają a co najważniejsze przypływ gotówki i młotków.
 

DeletedUser9

Guest
Mnie tam mlotkow i gotowki nie brakuje wiec i motywacja nie potrzebna ;)
 

artur87

Rycerz
ale zadowolenie owszem potrzebne, no chyba, że ktoś sam sobie potrafi zapewnić zadowolenia na 170%. Z doświadczenia jednak wiem, że nie ma to jak odwiedziny kogoś znajomego :)
 

DeletedUser79

Guest
Jeśli nie była by potrzebna, to by jej nie było, a skoro jest, to do czegoś ma służyć.
Masło maślane? xd Innym nie potrzeba, a niektórym wręcz przeciwnie.
 

DeletedUser9

Guest
Bo moze niewiedza co robia i mimo 150%+ kultury sa bardziej stratni niz ja przy 100%? ;]
 

DeletedUser14

Guest
Ale te 150% i tak jest pomocne, więc nie kłóćmy się i motywujmy w Bractwie ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem dla sąsiadów kulturalny, a oni dla mnie. Choć co to jest 2 aktywnych i odwiedzających sąsiadów? Siódma woda po kisielu... Ale efekty są wymierne, bo młotków nie umiem "przejeść" jeszcze. Choć dopiero jestem na etapie budowy 2 manufaktury bonusowej, to Ratusz na 7lvl i młotkami nie potrafię zejść poniżej 15 tysięcy, bo produkcja idzie non-stop. Nawet gdy u kupca na marmur lub stal wymieniam a kolejka w Koszarach też rzadko stoi. Od wczoraj o kolejne 100 pozycji podskoczyłem. Mając kilka więcej aktywnych osób jako sąsiedzi pewnie bym miał ciągle minimum 150% bonus do kultury. To wszystko zrobione w 2 tygodnie, od zera do 3500 punktów. Tempo może nie kosmiczne ale nie grałem w to wcześniej i trochę "na ślepo", a więc widziałem swoje błędy z czasem. A teraz? Sam podpowiadam jak grać żonie, choć zaczęła grę szybciej kilka dni niż ja, a jest jakieś 100-200 pozycji w rankingu za mną.
 

DeletedUser9

Guest
W bractwie owszem pomoc braciom jest istotna ;)

Hikari moze i masz racje, ale wierz mi bo sam to sprawdzalem, majac 100% i kultury tyle aby starczylo na obecne rozbudowy reszta miejsca w produkcje to jestes znacznie bardziej do przodu niz majac 150% a o kilkanascie budynkow mniej :)
 

DeletedUser

Guest
no tak - ale my tu mówimy o zwiększeniu kultury przez motywację, nie przez dostawienie budynków
 

DeletedUser9

Guest
ale zeby zwiekszyc ja przez motywacje potrzebny jest budynek :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry