• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wewnętrzna tablica ogłoszeń w bractwach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser236
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem w bractwach wewnętrznych tablic ogłoszeń

  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie obchodzi mnie to bo nie jestem w żadnym bractwie

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser236

Guest
Proponuję aby w bractwach ( skoro ma nie być forum) były:
tablice ogłoszeń dla członków, nie widoczne dla innych graczy spoza bractwa.
Każdy członek mógłby czytać i pisać ogłoszenia oraz kasować napisane przez siebie,
a funkcyjni mieli by możliwość kasowania zbytecznych ich zdaniem lub nie aktualnych wiadomości.
Można by tam np. dawać ogłoszenia dotyczące handlu, wytyczne dotyczące rozbudowy wiosek itp.
 

DeletedUser79

Guest
Trzeba czekać na kolejne aktualizacje, w których być może coś zostanie dodane do bractw, aczkolwiek jeśli pozostaną tylko chat i wiadomości grupowe, to taka opcja wydaje się być pomocna i użyteczna. Jednak opis bractwa również może pełnić tę funkcję i do tego jest właśnie przeznaczony, z tym, że tylko arcymag i mag może edytować to pole.
 

DeletedUser236

Guest
Opis bractwa jest na zewnątrz a tu chodzi o wewnętrzne sprawy
 

DeletedUser79

Guest
A co Ty byś chciał ukryć w bractwie? To, jakie masz zwiększone produkcje?
Kolego, w tej grze głównym celem jest rozwój miasta i handel, nie ma tu jakichś wątków dyplomatycznych czy zbrojnych, więc ukrywać nie ma czego :)
 

Deleted User - 34008

Guest
Dobry pomysł.
Byłoby miejsce na szczegółowy opis jakie chcemy bonusy pomocy sąsiedzkiej. Można by pisać zamówienia na materiały z kilkudniowym wyprzedzeniem.
Wszystkie informacje, które się uaktualnia lub zmienia w czasie przestałyby być śmieciami które trzeba przewijać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry