• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

wiadomości na apce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser174

Guest
@Shannqa
kiedy zostanie uruchomiona opcja pw na apce?

osobiście mam dość braku tej opcji. O ile nie będzie to kwestia tygodni mam zamiar zarządzić w bractwie zakaz członkostwa osobom korzystającym tylko z aplikacji. W związku z tym interesuje mnie odpowiedź na pytanie: kiedy?!

Nie, nie zadowolą mnie odpowiedzi w stylu: pracujemy nad tym, może kiedyś, jakoś, przypadkiem. Nie! ani żadne sapciowe "postaramy się".

Od 3 dni nie mogę się skontaktować z kolegą z bractwa... dlaczego? bo gra na apce!!!! i jakoś nie mogę się z nim złapać na czacie... przecież to jest jakaś paranoja!!! sory telegramu mu nie wyślę - poczta zrezygnowała z świadczenia tej usługi
 
@kikimora, w najbliższym czasie niestety nie ma w planach wprowadzenia wiadomości w aplikacji. Propozycja trafiła już do projektantów gry dłuższy czas temu, ale poruszę ponownie ten temat, masz rację, że jest to bardzo potrzebne.
@kikimora, co do meritum sprawy akurat w drodze wyjatku sie z Toba zgadzam ;)
Ba, pewnie wszyscy sie zgadzamy. No zesz kurna felek, nawet nasza CM sie z Toba zgadza...
Bardziej jasnej odpowiedzi, niz zacytowana powyzej nie dostaniemy i doskonale o tym wiesz.
Oczywiscie zdajesz sobie rowniez sprawe z tego, ze wyrazenie "w najblizszym czasie... nie ma w planach" w rozumieniu IG oznacza tyle co: przynajmiej pol roku, moze nigdy i o tym takze doskonale wiesz.
Wiec po co co 2 tygodnie walkowac w kolko to samo ?
EDIT:
Wystarczy poczytac miedzy wierszami. Przynajmniej to nie
jakies "postaramy sie" czy "pracujemy nad tym". To najbardziej konkretna
odpowiedz, na jaka CM moze sobie pozwolic. Zwrot "w najblizszym czasie
niestety nie ma w planach..." oznacza po prostu, ze i jej, i nam IG kaze po
prostu spadac na drzewo i dokladnie tak to zdanie nalezy rozumiec.
Jako jednoznaczna, bardzo konkretna odpowiedz. Co my o takiej postawie
IG myslimy to inna kwestia, ale zadne nasze biadolenia tu nie pomoga...
Szkoda na to czasu :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
@kikimora,
Wiec po co co 2 tygodnie walkowac w kolko to samo ?
wiesz co... w drodze wyjątku to i ja się z Tobą zgadzam.

dlaczego poruszyłam temat? W swojej naiwności uważałam, ze jednak nasze zdanie ma jakąs tam "wartość" dla ig. I czasami takim dziamaniem można jednak coś od nich wyciągnąć. Ale w sumie to masz rację... przecież to bez sensu... a gra jest taka cudownie super że aż sie od tej tęczy można porzygać. To może być wyjaśnienie dlaczego CM nie ma od ponad tygodnia - nie chce być brudna - przebiegła kobieta...

phi... po co tam komuś jakieś pw na apce...

@chris07070707 dzieki!
 
Do góry