• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wiadomości - wersja robocza

Zgadzasz się ?

  • Tak

  • Nie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

agafi99

Wędrowiec
Proponuję żeby przy pisaniu wiadomości na kopertce zapisywało się to co już napisane - czyli taka wersja robocza. Wkurza mnie jak opiszę się i przez pomyłkę coś wcisnę albo na lapku palec uderzy mi niechcąco w pad i wszystko mi znika echh. Właśnie to miałam dzisiaj i to nie pierwszy raz :eek:. Dlatego dobrze by było żeby to co jest napisane już się zapisywało automatycznie. Co Wy na to ?
 

stapa11

Rozbójnik
Powinna byc być opcja 'wczytaj zapisane', bo inaczej zapisze Ci sie pusta wiadomosc.
No i pusta nie powinna nadpisywac tez zapisanej.
 

Isskra

Wędrowiec
Hmmm.... Ja mam zawsze zachowane wiadomości (nawet przed sekundą to sprawdziłam - zaczęłam pisać, wyszłam, weszłam do Iglicy, kliknelam na inne budynki, i wchodząc w wiadomość miałam początek mojej pisaniny)
 

Deleted User - 198835

Guest
Hmmm.... Ja mam zawsze zachowane wiadomości (nawet przed sekundą to sprawdziłam - zaczęłam pisać, wyszłam, weszłam do Iglicy, kliknelam na inne budynki, i wchodząc w wiadomość miałam początek mojej pisaniny)
Ja gram zawsze tylko na kompie i jak coś sprawdzam w tym czasie i zapomnę kliknąć z powrotem w okienko , to zdarza się , że zamyka mi okienko koperty i przerzuca gdzie indziej (w zależności na jaki skrót klawiszowy trafię) i po powrocie do okienka koperty muszę pisać wszystko ponownie niezależnie od używanej przeglądarki , a mam 3 - firefox , chrome i edge
Piszmy oczywiście o wiadomościach w kopercie w grze, a nie o czacie
 

agafi99

Wędrowiec
Hmmm.... Ja mam zawsze zachowane wiadomości (nawet przed sekundą to sprawdziłam - zaczęłam pisać, wyszłam, weszłam do Iglicy, kliknelam na inne budynki, i wchodząc w wiadomość miałam początek mojej pisaniny)
To jesteś jedna na milion :)
mam 3 - firefox , chrome i edge
Polecam Opere GX ona jest przystosowana dla gier przeglądarkowych - gra śmiga aż miło :)
 
Do góry