• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wiadomości Widmo

Luhasz

Wędrowiec
Witam. Zauważyłem błąd w wiadomościach PW bractwa, mianowicie jeśli ktoś usunie u siebie wiadomość kierowaną do wszystkich, to następne wiadomości pisane przez pozostałe osoby w usuniętym wątku już się nie pojawiają u tej osoby po za ikonką nadejścia wiadomości (1,2,3 itd) i trzeba temat zakładać od nowa.
Kolejnym błędem jaki rzucił mi się w oczy to to że zebrane monety np 140k z ratusza nie są zaliczane do puli, podobna rzecz dzieje się przy zbieraniu większych kwot z rezydencji np: 300k na raz. Proszę o interwencję. Pozdrawiam

Erendyll

Midgard Empire
 

DeletedUser1088

Guest
witam
temat wiadomości już był poruszany, jeśli ktoś z członków bractwa usunął znaczy, że nie chce otrzymywać tego rodzaju wiadomości.
To nie spółka z oo (raz chcę raz nie chcę)

Nie zauważyłem u siebie podanego błędu, zebrałem dziś po nocce 560k z ratusza i jak przejechałem po rezydencjach to też wyszło w jednej zbiórce ponad 900k i wszystko zaliczyło. Co mogę podpowiedzieć, to sprawdź jaką masz pojemność ratusza, bo wtedy z rezydencji nie zbierzesz wszystkiego a przy max wypełnieniu monety nad rezydencjami blakną do koloru szarego i ich nie zbierzesz dopóki nie zrobisz miejsca.

Co do ostatniego zdania (proszę o interwencję) to szybszą i łatwiejszą drogą jest zgłoszenie błędu bezpośrednio do supportu. Na FO nie wszyscy wszystko od razu czytają.

pozdrawiam
sleep
 

DeletedUser629

Guest
Witam. Zauważyłem błąd w wiadomościach PW bractwa, mianowicie jeśli ktoś usunie u siebie wiadomość kierowaną do wszystkich, to następne wiadomości pisane przez pozostałe osoby w usuniętym wątku już się nie pojawiają u tej osoby po za ikonką nadejścia wiadomości (1,2,3 itd) i trzeba temat zakładać od nowa.

Ten problem zgłosiłam ponad miesiąc temu do "Pomysły i Propozycje" ... i na tym się zakończyło ... mają ważniejsze sprawy w grze ... poinformuj o tym Swoje Bractwo w wiadomości ogólnej... że jak usuną tą wiadomość to następnej nie zobaczą ...

Kolejnym błędem jaki rzucił mi się w oczy to to że zebrane monety np 140k z ratusza nie są zaliczane do puli, podobna rzecz dzieje się przy zbieraniu większych kwot z rezydencji np: 300k na raz. Proszę o interwencję.

Tu Sleep2 ma rację ... sprawdź przed zebraniem monet ... czy masz taką ilość miejsca wolnego ... bo reszta monet idzie na ... zmarnowanie
 

Luhasz

Wędrowiec
Co mogę podpowiedzieć, to sprawdź jaką masz pojemność ratusza, bo wtedy z rezydencji nie zbierzesz wszystkiego a przy max wypełnieniu monety nad rezydencjami blakną do koloru szarego i ich nie zbierzesz dopóki nie zrobisz miejsca.
Przykładowo mam 2960k w skarbcu czyli daleko do 7700k zbieram z motywacji ratusza 140k i licznik ani drgnie, podobnie zbiór za jednym zamachem z kilku rezydencji 100-200k mimo 4000k wolnego miejsca-licznik nie rusza. Pomaga zbieranie klikając jedną za drugą , wtedy monet przybywa, może to odrębny przypadek ale od prawie roku takiej sytuacji nie miałem.
temat wiadomości już był poruszany, jeśli ktoś z członków bractwa usunął znaczy, że nie chce otrzymywać tego rodzaju wiadomości.
To nie spółka z oo (raz chcę raz nie chcę)
Wszyscy z bractwa chcą otrzymywać wiadomości. Ale ktoś sobie nie chcący usunie wątek i robi się nie potrzebnie zamieszanie, to blond a nie opcja, Piszę komuś wiadomość, odpowiada, ja kasuje, ale jeszcze postanowił coś dopisać bo zapomniał i wysyła, ja dostaje wiadomość widmo.

Erendyll
Midgard Empire
 

DeletedUser1088

Guest
ad1. napisz do supportu, to rzeczywiście błąd.
zrób printscreen przed i po zbiórce i powinni pomóc, bona gebę to wiesz jak jest;)
ad2. tak juz tu działa system wiadomości, kasujesz=nie dostajesz. Nie kasuj;) temat już był podejmowany. Dopóki nie ruszy forum wewnętrzne bractwa, nic nie zrobisz.
 

DeletedUser1447

Guest
Sytuacja z PW działa nie tylko "w bractwie" aloe w zwykłych wiadomościach również. Przypadkiem usunąłem jedną korespondencję z wiadomości, i już nie byłem w stanie przeczytać informacji zwrotnej.
 
Do góry