• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

miriella

Wędrowiec
mam problem z wysyłaniem wiadomości do graczy - pokazuje mi się błąd - nie można wysłać spróbuj później
jest tak juz od jakiegos czasu , czy ktoś ma tez takie problem ?
wyczyszczenie historii i ciasteczek nic nie pomaga

Owszem, spotkalem sie z tym juz wielokrotnie, ale tylko w jednym miescie na Felyndral. Zdarza sie to przy probie wyslania wiadomosci (z przegladarki) do niektorych graczy spoza bractwa, przy czy nie zauwazylem jeszcze zadnego klucza. Do niektorych wiadomosci wysylam bez problemu, a w przypadku niektorych zawsze wyskakuje blad. Jest to szczegolnie irytujace po napisaniu jakiejs dluzszej wiadomosci, kiedy przy probie wyslania gra wywala blad i sie restartuje... Tekst wiadomosci jest wtedy oczywiscie stracony.

Aslana

Zwiadowca
Też mam taki problem i nie wiem od czego to zależy. Nie ma żadnej regularności w jego występowaniu. Czasem dzieje się tak gdy wysyłam wiadomość w bractwie a czasem do kogoś z zewnątrz. Dlatego teraz jak już piszę coś dłuższego to przed wysłaniem kopiuję wiadomość do schowka :D