• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

wiadomości

miriella

Zwiadowca
mam problem z wysyłaniem wiadomości do graczy - pokazuje mi się błąd - nie można wysłać spróbuj później
jest tak juz od jakiegos czasu , czy ktoś ma tez takie problem ?
wyczyszczenie historii i ciasteczek nic nie pomaga
 
Owszem, spotkalem sie z tym juz wielokrotnie, ale tylko w jednym miescie na Felyndral. Zdarza sie to przy probie wyslania wiadomosci (z przegladarki) do niektorych graczy spoza bractwa, przy czy nie zauwazylem jeszcze zadnego klucza. Do niektorych wiadomosci wysylam bez problemu, a w przypadku niektorych zawsze wyskakuje blad. Jest to szczegolnie irytujace po napisaniu jakiejs dluzszej wiadomosci, kiedy przy probie wyslania gra wywala blad i sie restartuje... Tekst wiadomosci jest wtedy oczywiscie stracony.
 

Deleted User - 573632

Guest
Od kilku dni borykam się z tym problemem. Błąd się pojawia niezależnie od tego czy adresatem jest osoba z bractwa czy spoza. Świat Winyandor.
 

Tajniakos

Paladyn
I ja niestety często borykam się z tym problemem. Od jakiegoś już czasu piszę wiadomości w notatniku po czym wklejam tekst w wiadomość w grze .Po kilku długich wiadomościach, które poszły w niwecz, stwierdziłem, że w tej sytuacji to jedno z najlepszych rozwiązań bo nie muszę pisać wszystkiego od nowa. Mam wrażenie, że ten błąd wraca do nas z uporem maniaka po niektórych aktualizacjach.
 
Ostatnia edycja:

xEasyRiderx

Rycerz
Ostatnio na obydwu światach tak samo coraz częściej przy pisaniu wiadomości i wysłaniu pojawia się komunikat błędu i jest to obojętne czy piszę do osób z bractwa czy z poza niego.
Teraz przed wysłaniem każdej wiadomości muszę wciskać Crtl + A (zaznacz wszystko) oraz Ctrl + C (kopiuj) aby nie musieć pisać wszystkiego od nowa.
 

DeletedUser174

Guest
właśnie mam za soba 5 relogów, bo z uporem maniaka chciałam wysłać wiadomość...
 

xEasyRiderx

Rycerz
Każda aktualizacja wydaje się być naprawieniem błędów poprzedniej. Wynika z tego że są one bardzo potrzebne dla pracowników firmy aby mogli się czuć potrzebni ale w niczym nie pomagają one graczom a tym bardziej stabilności gry :)
Jest wiele błędów które zasługują na miano priorytetowych ale co tam, nie ma nawet sensu ich wymieniać wystarczy poczytać forum
 
Do góry