• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wiki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser449
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser110

Guest
Na wiki jest taki obrazek:
b_d_farmy_grzyb_w_wiki.png

Zaznaczyłem błąd: zamiast orkowego łajna powinien być "gruz" (
25px-Orcs_debris.png
)
 

Falantir

Ex-Team
Błąd będzie uwzględniony przy najbliższej okazji. Na razie Orki są edytowane (tłumaczenia, tabele, itp). Drobne zmiany już są, ostateczny efekt będzie dopiero widoczny. Dzięki za zgłoszenie. ;)
 

DeletedUser449

Guest
W tabelce cudów jest "pierwszy" poziom, w którym jest wymóg wypełnienia kręgu runicznego. Tymczasem fakt jest taki, że pierwszy krąg runiczny to poziom zerowy; odblokowanie budynku nie ma poziomu. Tak naprawdę na pierwszym poziomie wymagane są punkty wiedzy. Stąd wszystkie poziomy są przesunięte.
 

DeletedUser79

Guest
Wymiary zbrojowni u ludzi na poziomie 18 i 19 są błędne - powinno być 3x6, a jest 6x3.


Tabele poprawione
/Falantir
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser727

Guest
Nie wiem czy to ten dział, ale chciałbym zgłosić brak aktualizacji działu jednostek
 

DeletedUser1088

Guest
a ja z innej beczki
kiedy wiki będzie działać poprawnie pokazując nowe budynki, poziomy 16-20 antycznych cudów itp???

nieopatrznie tak dla swoistego masochizmu wszedłem wczoraj na wiki de (jak ja nie cierpię niemieckiego "te ich rzeczowniki") i wiecie co, tam wszyściutko jest.

może załatw tłumacza z niemieckiego a nie z angielskiego;)

jakby co to możecie przenieść do odpowiedniego działu

btw
reworku tooltipów
jestem informatycznym imbecylem, więc proszę o nie używanie sformułowań like that baby;)
 

DeletedUser1088

Guest
@Nomak
twoja odpowiedź jest na poziomie 10 latka i trudno ją komentować:(
nawet nie chce mi się tłumaczyć tak prostych i elementarnych rzeczy:(

jeszcze tak szybko nie zauważyłem reakcji
prosisz i masz;)
antyczne cuda uaktualnione, dziękuję bardzo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
@sleep2 - Antyczne Cuda były już uaktualnione przed Twoimi postami, bo robiłam to wczoraj koło południa. Co do "reworku tooltipów" również dopisałam sprecyzowanie w następnym poście. :)


//i przeniosłam wszystkie posty do odpowiedniejszego tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1079

Guest
Witam mam pytanie.
Kiedy Viki bedzie zaktualizowana o nowa rase ?
 

jakub357

Łucznik
Witam mam pytanie.
Kiedy Viki bedzie zaktualizowana o nowa rase ?

Z tego co się orientuję, aktualnie jest deficyt redaktorów - albo w sumie, to nie ma żadnego. Na wiki była dokonywana jakaś modyfikacja ostatnio chyba z miesiąc, czy dwa temu - i to tylko w jakiejś drobnej sprawie, osobiście przez Dragomirę. A tak, to wiki nikt nie rusza. W okresie pół roku wstecz, logowała się tam tylko Dragomira, MuShu i ktoś tam chyba jeszcze. Niby trwa nabór na redaktorów Wiki, ale na moją aplikacje nie odpowiedziano wcale już od ponad tygodnia. Zresztą ciężko się dokopać do informacji, że taki nabór w ogóle trwa - oraz gdzie taką aplikację się zamieszcza (jest do tego specjalna witryna przygotowana w j. polskim). Dodając do tego, że jest to murzyńska robota - wolontaryjnie.

Głucho wszędzie, cicho wszędzie...

.
 

DeletedUser626

Guest
Wiki jest uaktualniana partiami, gdy dostajemy artykuły do niej do tłumaczenia, niestety żadna wersja nie może wprowadzać zmian w wiki samodzielnie.

@jakub357 - Nie widziałam żadnego powiadomienia o zgłoszeniu, ale jeśli coś wysłałeś to na pewno jest w systemie, jutro poszukam.
 

DeletedUser995

Guest
Witam . Cud Wielka Dzwonnica u ludzi od 11 do 15 poziomu ma wymiary 4x6 - to nie jest błąd ? Jeśli normalnie ma wymiary 6x4

//Błąd był, ale odwrotny, Dzwonnica ma wymiary 4x6 i tak powinno być wszędzie wpisane.//Drago
 
Do góry