• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wioska iglicowa na rozpędzie.

stapa11

Rozbójnik
Hej.
Mam nową wioskę iglicową w epoce III, na bazie poradnika @chris07070707
ale jeszcze niesamodzielną i szukam bractwa, które pomoże mi się rozwinąć i przetrwać, zanim będę robił szczyt.

Typowo iglicowe podejście, więc turniej na niskim poziomie lub wcale, łapki - nie.
Obecne bractwo na s3 wymaga całej iglicy, więc muszę sobie znaleźć nowe miejsce.
Pozdrawiam.
 
Az musze spojrzec, co to za "wybitne" bractwo nie moze poczekac gora 2 czy 3 tygodnie, az gracz wszystko ogarnie, zeby stanac na wlasnych nogach. W moim bractwie iglicowym na s2 cos takiego byloby nie do pomyslenia, jesli ktos potrzebuje chwili czasu, to ja dostaje. Wlasciwie jest tak we wszystkich bractwach iglicowych, ktore znam.
 

stapa11

Rozbójnik
@xEasyRiderx zostawił swoje bractwo i nowy arcy dziś wysłał powiadomienie: albo szczyt, ale sayonara amigo
Spoko, ja tam to rozumiem, xEasyRiderx mi cały czas pomaga, więc jest tylko kwestią czasu, żeby zaczęło mi iść.

Myślę, że realnie to nie jest 2-3 tygodnie, bo tyle już poluję na ulepszenia i jeszcze żadne mi nie wpadło.
Ale wpadła chatka czarownicy, więc mam więcej opcji do treningu ataków manualnych z żabami :)
 

Poziomek

Rycerz
nie popieram takich postow. Powinienes sie skupic na samym poscie rekrutacyjnym a nie do stawiania zarzutow ze bractwo ma takie a nie inne zasady i ze wymaga okreslonego zachowania. Rzeczy ktore dzieja sie w obrebie bractwa zostaje w bractwie a nie na forum:)
 
Myślę, że realnie to nie jest 2-3 tygodnie
A ja mysle, ze jest, bo srednio wpadaja ponad 3-4 wzmocnienia na tydzien. To, ze poki co miales tam kiepska serie w Akademii, niczego w tym nie zmienia :)
nie popieram takich postow. Powinienes sie skupic na samym poscie rekrutacyjnym a nie do stawiania zarzutow
Jakos nie zauwazylem ani jednego zarzutu. Nie probuj znowu na sile macic @Poziomek :)
 

stapa11

Rozbójnik
Nie no z tym hiszpańskim to trochę ubarwiłem, po prostu wymaganiem bractwa jest szczyt.
Więc proszę bez obwiniania nowego arcy, jego prawo wymagać.

Mi teraz nie idzie i nie sądzę, żeby szło za tydzień, czy dwa, ale nadzieja jest przy każdym zajrzeniu do AM.
Nawet po godzinie czasem zerkam, bo wiadomo, może coś się pomyli systemowi i da coś extra :)

Szukam miejsca, gdzie jest pomoc i chęć wprowadzenia nowego do gry.

nie do stawiania zarzutow
to gdzie ta opcja "Nie lubię" :)
 

xEasyRiderx

Rycerz
To może wyjaśnie choć niechętnie bo to są sprawy wewnetrzne a nie takie którymi można sobie na forum pisać.
Jeśli nowy arcy wymaga tego aby w bractwie iglicowym robić na max iglicę to jakoś mnie to nie dziw a czy daje fory nowym mniej doświadczonym graczom czy nie to już inna kwestia i to proszę sobie wyjaśnić na priv pomiędzy zainteresowanymi osobami.
Moja rezygnacja z arcy jak i odejście z bractwa to też jest raczej na pewno wewnętrzna sprawa. Każdy ma prawo do decyzji z rezygnacji gry na wybranym lub wszystkich serwerach.
 

Flajszman

Wędrowiec
Rzeczywiście, forum niekoniecznie jest najlepszą drogą do załatwiania tego rodzaju spraw.... Może lepiej byłoby poprostu pogadać z tym arcy, żeby Ci dał jakiś czas na ogarnięcie wzmocnień... eventualnie na początek szukać bractwa, w którym nie ma parcia na złotko co tydzień... A co do rozwinięcia wioski iglicowej w dwa tygodnie, to rzeczywiście z pomocą Easyego to powinieneś w dwa tygodnie bez problemu się uwinąć... Sam mniej więcej tyle poświęciłem na swoje... Zawsze możesz trochę ponegocjować na początku, na pewno ktoś z bractwa Ci na początek surek podrzuci... Powodzenia:)
 

stapa11

Rozbójnik
Nie chciałbym, żeby ktokolwiek odebrał mój post personalnie.
Mój post nie był komentarzem do żadnej decyzji, czy zdarzenia.
Padło tu wiele słów, które traktowałem z humorem, czekając na odpowiedź.
W międzyczasie, jak mój mentor doradził, wyjaśniłem sprawę wewnętrznie i arcy sprostował informację, że młode leszcze zostają :)

Naprawdę ludzie, trochę uśmiechu, to jest gra, ma sprawiać radość, a nie hejt.
Póki co uważam sprawę za zamkniętą.
 

BlossomValvi

Łucznik
@stapa11 niekoniecznie

Publicznie zaczynasz oczerniać bractwo w którym JESTEŚMY, tak się nie robi bo tego się nie da odzobaczyć

Zwłaszcza ze arcy ci dosyć szybko odpisał (Ok 20stej a o 16 założyłeś wątek), prostując niefortunny pierwszy wpis („wymogi na szczyt”) ze to minimum 2 poziom a dla początkujących już nawet 1… co jest dosyć niskim pułapem jak dla bractwa iglicowego, ale łatwiej było tu poleciec?

Wolałbym znaleźć słowo przepraszam za zamieszanie a nie hahaha to tylko gra

edit
Sytuacja jest opisana konkretnie i piszesz w wątku szukam bractwa … wiec trudno tego nie odbierać tak jak to jest opisane
 

Narissa21

Wędrowiec
W związku z zaistniałą potrzebą Bractwa typowo Iglicowego... Zostało ono założone - nazywa się nie zbyt błyskotliwie ale myślę że spełni swój cel. 'Iglica Wieczności' - oto ta szumna nazwa. Zapraszamy wszystkich graczy Iglicowych chcących zdobywać złoto co Tydzień i mnóstwo diamentów będzie super zapraszam - Narissa21 <3
 
Do góry