• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witajcie :)

  • Rozpoczynający wątek Shannqa
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie! Kilka słów o mnie - mam na imię Asia, mam 27 lat i mieszkam pod Warszawą razem z kotem, który do złudzenia przypomina kota z mojego avatara, różnią się tylko kolorem oczu ;) Jestem ogromną fanką gier, szczególnie klasycznych cRPG, typu Baldur's Gate i Planescape Torment. Uwielbiam czekoladę i złote kiwi, spacery po lesie i szydełkowanie, choć dopiero się uczę :D
 

Sorcha

Rycerz
Witaj, też uwielbiam czekoladę ale głównie gorzką, choć inne też jadam może z wyjątkiem białej ;)!!! Lubię gry cRPG, ale bardziej Dungeons & Dragons np Dungeon Siege :)!!!
 

DeletedUser

Guest
Witaj :) Oby dobry humor Cie nie opuszczal, bo po kilku dniach tu z nami roznie moze z tym byc... ;)

Myślę, że nie opuści :) Na pewno jest to dla mnie ogromne wyzwanie, przejście do innej gry po kilku latach nie jest łatwe, ale z tego co do tej pory widziałam, to atmosfera w Elvenarze jest bardzo przyjemna. Wiadomo, zawsze pojawi się krytyka czy negatywne opinie, ale one również są bardzo ważne, bez nich nie dałoby się ustalić czego oczekują gracze.

Witaj, też uwielbiam czekoladę ale głównie gorzką, choć inne też jadam może z wyjątkiem białej ;)!!! Lubię gry cRPG, ale bardziej Dungeons & Dragons np Dungeon Siege :)!!!

Nie grałam jeszcze w Dungeon Sige, ale dzięki za sugestię, muszę spróbować :) Teraz w wolnych chwilach pierwszy raz gram w Gothica ;)
 

Hassano

Łucznik
Nie grałam jeszcze w Dungeon Sige, ale dzięki za sugestię, muszę spróbować :) Teraz w wolnych chwilach pierwszy raz gram w Gothica ;)

Uuuuu tym Gothicem mnie kupiłaś na zawsze :D:D to jest chyba moja ulubiona gra tego typu i uwielbiam powracać do klasyki i pierwszej części :) 3 przeszedłem chyba 125 tysięcy razy na każdy możliwy sposób :)
 

DeletedUser856

Guest
Witaj Asiu, pozdrawiamy też kotka. Atmosfera u nas różna jak to w takim dużym zbiorowisku. No i nie przejmuj się zbytnio ewentualnymi napastliwymi postami
 
Do góry