• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witam serdecznie :)

Lady Luna

Wędrowiec
Witam. Mój nick to Lady Luna ;D a na imię mi Danusia mieszkam na śląsku obok Katowic. Uwielbiam gry gdzie najlepiej bez walk można rozbudowywać miasto, osadę itp. itd. Grałam dotąd już w settlersów, herosów, grepolis, foe teraz elvenar. pozdrawiam wszystkich serdecznie ;D

Lady Luna

Wędrowiec
witaj Urdur ;) pozdrawiam cielutko hmmm... w realu narazie odpoczywam a na końca stycznia wyjeżdżam do Holandii zarobkowo. A Ty?
//
napisałam odpowiedź tylko chyba nie tam gdzie trzeba :D

połączono//Urdur
(odpowiedź chyba w dobrym miejscu)

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Ja pracuję w domu kultury, jestem mamą i żoną ;) Holandia to bardzo ładny kraj!

Azulena

Rozbójnik
Witaj Danusiu,
przeczytałam, że grałaś w Settlersów, ale pewnie tę wersję online?

Ja namiętnie grałam w wersję na PC, The Settlers VI - ze znajomą z Forum gry robiłyśmy wspólnie mapki, ta wersja miała fantastyczny edytor do tworzenia własnych map, a na Forum niemieckim była część anglojęzyczna (nie znamy niemieckiego), znajoma, która od lat pracuje w Brukseli, zna angielski bardzo dobrze.
Wiedza z tego Forum pomogła nam opanować edytor - to była świetna zabawa, taka własna twórczość. Jeden z najmilszych okresów w mojej historii z grami. ;) ;)

Lady Luna

Wędrowiec
witaj Azulena :) ja grałam i online w settlersów i na pc. kupowałam płyty które zostały u mojego byłego ale myślę że jeszcze wrócę do nich :D

Azulena

Rozbójnik
Danusiu,
gdybyś wróciła do Settlers VI, to mogę Ci podać link do mojego małego Forum, gdzie wymieniałyśmy się mapkami "w trakcie tworzenia" z tą znajomą, o której wyżej wspomniałam.
Mapki są tam nadal do pobrania, tak samo na polskim Forum gry - znajoma robiła sama ciekawsze niż ja. ;)