• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witam wszystkich :)

  • Rozpoczynający wątek raventes83
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Siemka :)

Jestem Paweł i mam 32 lata. Od dziś gram w Elvenara więc jakby na to nie patrzeć jestem nowicjuszem :)
Jestem rodowitym Kurpiem :)
 

DeletedUser13

Guest
Witaj na Forum Elvenar. Czuj się jak u siebie...na forum? Nie, jak na wizycie u Teściów:D
Masz problem z grą? - pisz;)
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser

Guest
Póki co się rozglądam i intensywnie gram od rana :) A odnośnie problemów to już zdążyłem zawrócić głowę obsłudze gry - jak się okazało oczywiście przez swoje gapiostwo :)
 

DeletedUser13

Guest
:D
Pamiętaj, że pytać możesz tu na Forum, gdzie często Gracze dzielą się swoim doświadczeniem, a i zaglądaj do Faq... Obsługę zostaw sobie w ostateczności :)
 

DeletedUser

Guest
Problem właśnie polegał na tym, że nie mogłem się zalogować na forum przez swoje gapiostwo :D Jednak jak widać sytuacja jest już opanowana :)
 

DeletedUser

Guest
Witam :) Póki co gra się bardzo przyjemnie i oby tak dalej :)
 

DeletedUser446

Guest
Znalazłam Twój temat, witaj :)

Z forum problemów nie miałam, ale w grze się troszkę gubiłam na początku, wiele razy byłam bliska pisania do PT, ale i tego nie znalazłam, zatem musiałam zacząć czytać wiki :D .. Inna sprawa, że o mało nie porzuciłam konta, gdy przeczytałam "strategia". Jednak fakt niemożności atakowania graczy, jest tym, czego szukałam. :D
 
Do góry