• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witam

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 198835

Guest
Jestem nowy w tej grze
Wcześniej grałem w troszkę w Plemiona i kilka lat w Travian ale to są gry w których treba poświęcić więcej czasu , niż go mam
 

DeletedUser878

Guest
Witamy. :) Tutaj też nie będzie łatwo - ale jest o tyle łatwiej, ze nie trzeba siedzieć w grze 24/7, tylko nastawiasz na ile chcesz czasu i wychodzisz, możesz się według własnego tempa rozwijać. Powodzenia!
 

Deleted User - 198835

Guest
Ta gra jest Turowa ?
Znaczy , czy dąży się do osiągnięcia jakiegoś celu i pierwsza osoba/zespół wygrywa na świecie i zaczyna następny ?
Co stanie się , jak rozwinę całkowicię osadę i czy mogę mieć więcej niż jedną osadę na serwerze ?
 

DeletedUser878

Guest
Możesz mieć więcej, na innych kontachc, o ile się nie mylę. :)
A co do Tur - nie. Po prostu rozwijasz miasto według możliwości, własnego tempa. Nie rozwiniesz całkowicie "osady" tak szybko, bo to zajmie Ci około +/- ponad rok.
 

Deleted User - 198835

Guest
Dobre jest , że nie muszę pilnować , że mi coś rozwalą pod moją nieobecność , jak w grach strategicznych , ale tam nauczyłem się planowania i cierpliwości
Są może inne światy , czy tylko te trzy , na jednym serwerze ?
 

DeletedUser878

Guest
I to jest najlepsze w tej grze. Nie trzeba nic pilnować- nastawiasz i wycchodzisz. Powalczysz trochę w prowincjach i jest spokój. :)
Są trzy światy.
 
Do góry