• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witam

PannaMarysia

Wędrowiec
Elvenar to pierwsza sieciowa gra, w jaką się bawię, i gram wyłącznie relaksacyjnie i dla przyjemności :)
Masy rzeczy wciąż jeszcze tutaj nie ogarniam, widzę, że niektórzy gracze bardzo serioznie podchodzi do rozmaitych kwestii i to też jest ok, w każdym razie- jestem tu dla "fanu" :)
Niedawno gra zrobiła mi paskudną sztuczkę -coś się porobiło dziwnego- więc przez jakiś czas dam sobie chyba spokój, bo nie po to gram, że by się dęnerwować XD
Tym niemniej- miło mi Was poznać :)

PannaMarysia

Wędrowiec
Redukcja liczebności oddziału :/ Nie bardzo wiem, jak mam teraz zdobywać inne prowincje, jak każdy, nawet najmniejszy oddział wroga, liczy na starcie 80 ludzi, a ja wyskakuję z oddziałkami po 36 osób XD
No ale może to z czasem rozkminię..

Interesuję się masą rzecz :) Uwielbiam czytać. Dużo, najlepiej po kilka książek naraz. Kocham fantastykę- a moim zdaniem jednym z najlepszych polskich pisarzy tego gatunku jest Robert Wegner ze swoimi Opowieściami z Meekhańskiego pogranicza *_* Polecam.
Co prawda praca nie zostawia mi dużo czasu, ale tak poza tym uwielbiam gry, choć to dopiero od ledwie kilku lat, przy czym jakiś czas temu odkryłam, ze chyba strategie to jest- ku mojemu zdumieniu- to, co wolę nawet od klasycznych przygodówek :D
Muzykę; komiksy; rękodzielnictwo. Mam wiele hobby :)

Kalart

Rycerz
Niestety, zamiarem administracji było skrócić smycz graczom, którzy szybciej podbijają prowincje w stosunku do postępu w drzewku badań. Stąd polecam skupić się na negocjacjach, gdy armia może powiększać swoje szeregi lub służyć do zdobywania punktów wiedzy z turniejów. Owe punkty wiedzy pozwolą na szybszy rozwój technologii, a zbadanie powiększeń oddziałów i ulepszonych wersji swoich jednostek z powrotem pozwolą walczyć w prowincjach.
Choć jeśli nie lubisz walczyć, to możesz całkowicie pożegnać się z wojskami, a prowincje zdobywać negocjacjami. Trudno powiedzieć czy w obecnym systemie wojsko w ogóle jest przydatne - a jeśli przydatne, to czy tylko do turniejów.
Skąd pochodzi avatar? Dragon Age: Origins z modami poprawiającymi grafikę? :)

PannaMarysia

Wędrowiec
Lubię strategię, czyli akurat walka była jednym z tych fajnych elementów... :p
O tych turniejach muszę sobie poczytać, bo pierwszy raz o nich słyszę- tak jak mówiłam, naprawdę jestem nowicjuszem tutaj :D
Co do avy- si, z DA: Origins, tylko bez modów :) Po prostu strasznie dużo czasu zawsze spędzam modelując sobie postać.