• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Witam ;)

xMario94

Wędrowiec
Witam. Na imię mam Mariusz, lat za parę dni będę miał 28. Mieszkam w Holandii, w Polsce jestem z Wałbrzycha.
W grze stawiam pierwsze kroki, mam nadzieję, że znajdę jakąś fajną ekipę i zostanę na dłużej ;)
Pozdrawiam.

Edit: Serwer: FELYNDRAL
 
Ostatnia edycja:
Serio? Znam przynajmniej dziesięciu graczy około dwudziestki....
Mowilem raczej o srodkowej czesci rozkladu Gaussa, czyli o graczach miedzy 30, a 50 rokiem zycia, bo to wlasnie oni stanowili i stanowia najwieksza grupe w praktycznie wszystkich bractwach, w ktorych gralem. Mozna to chyba ekstrapolowac na cale serwery PL, bo troche tych bractw bylo, liczac wszystkie 3 swiaty razem wziete. To, ze po lewej i po prawej stronie rozkladu sa przypadki skrajne, to przeciez normalne. Tez znam paru mlodych graczy, ale tez wielu okolo siedemdziesiatki :) To taki typ gry po prostu, ktory raczej rzadko przyciaga nastolatkow. Jako nastolatek tez wolalem FPS'y ;)
 

Deleted User - 198835

Guest
Witaj :)
Ja akurat latem przekroczyłem 48 lat do setki , dobił właśnie do mojego bractwa kolega co ma 58 ale grałem z takim , co ma 69 (może rok więcej , bo nie pamiętam jak dawno o tym pisaliśmy)
 
Do góry