• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wojcieszy

  • Rozpoczynający wątek WojcieszyPL
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witajcie ;)
Melduje się Wojtek, który przybył z innej gry IG (The-West). Zainteresowania-sport, muzyka, gry, książki ;)
 

DeletedUser

Guest
A cóż tu rozwijać ? Słucham muzyki wszelakiej, począwszy od metalu a skończywszy na disco polo :p
Co do sportu to oglądam głównie te dziedziny w których gra nasza reprezentacja. Osobiście trenuje od kilku lat siatkówkę.
Co do literatury to głównie faktu, historyczne a czasami też za jakąś fantastykę się zabiorę.
Gram we wszelakie gry, lecz głównie te starsze (komputer na więcej nie pozwala): The-West, Elvenar, Day of Defeat, Counter Strike 1.6, Diablo II oraz czasami zagram w Tibie :p

Prowadzę też stronę poświęconą grze The-West dzikitw.wordpress.com
 

DeletedUser

Guest
A co mam wspominać ? Moja przygoda z FoE to był tydzień na becie :p Jakoś tamta gra mi nie odpowiada :/

The-West ♥
 

DeletedUser13

Guest
The West też mi się podoba. A właściwie podobał. Grałem zawzięcie, aż byłem zmuszony do nieplanowanej przerwy w grze... Jakoś nie potrafię się zabrać na powrót :oops:
 

DeletedUser14

Guest
Nie zbierzesz, bo teraz jest Elvenar :D

A jeszcze w jakieś inne gry IG grałeś? :p
 

DeletedUser

Guest
Witaj,
Wszystkim sąsiadom przekazujesz monety do ratusza, czy mogę czuć się wyjątkowo ?
 

DeletedUser13

Guest
Ja tam wszystkim, ale kolega z tematu ma wyjątkowych sąsiadów :p
 

DeletedUser

Guest
Witaj,
Wszystkim sąsiadom przekazujesz monety do ratusza, czy mogę czuć się wyjątkowo ?
Wszyscy są wyjątkowi ;)

The West też mi się podoba. A właściwie podobał. Grałem zawzięcie, aż byłem zmuszony do nieplanowanej przerwy w grze... Jakoś nie potrafię się zabrać na powrót :oops:
Też tak miałem... Ale 5min gry i starzy znajomi sami mnie znaleźli i pomogli :p

A jeszcze w jakieś inne gry IG grałeś? :p
Hmm... We wszystkie grałem, lecz tylko w TW i kiedyś w plemiona aktywnie. Reszta to zamknięte bety, by zobaczyć jak to wygląda :p
 

DeletedUser

Guest
Siema. Ja to tylko w Elvenara gram, a grałem w FoE, The Westa, TW2 itd
 
Do góry