• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wróciłem do gry, szukam aktywnego bractwa

PTR108

Wędrowiec
Witam. Zaczynałem dwa lata temu równo ze startem świata Felyndar i trzymałem się w top 100, jednak obowiązki rodzicielskie i związane z firmą zmusiły mnie do zaprzestania gry. Na chwilę obecną wróciłem z nowym zapałem :)
Konto ma tylko 20.000 punktów bo na tym etapie zakończyłem grę. Rozumiem że będę trochę z tyłu ale bardzo chętnie powalczę wśród aktywnych i doświadczonych graczy.
Gracz: PTR108

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

P.s. Bonusy na: Marmur, Jedwab, Klejnoty
 

DeletedUser1921

Guest
Witam. Zaczynałem dwa lata temu równo ze startem świata Felyndar i trzymałem się w top 100, jednak obowiązki rodzicielskie i związane z firmą zmusiły mnie do zaprzestania gry. Na chwilę obecną wróciłem z nowym zapałem :)
Konto ma tylko 20.000 punktów bo na tym etapie zakończyłem grę. Rozumiem że będę trochę z tyłu ale bardzo chętnie powalczę wśród aktywnych i doświadczonych graczy.
Gracz: PTR108

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

P.s. Bonusy na: Marmur, Jedwab, Klejnoty
Zapraszam do "miksfiks" świat w/w na ogłoszeniach jest zakładka "Bractwa " Pozdrawiam :)
 

DeletedUser2826

Guest
witaj klan grota zaprasza ciebie do nas z chęcią cię przyjmę w swe szeregi
 

DeletedUser1865

Guest
Witam. Zaczynałem dwa lata temu równo ze startem świata Felyndar i trzymałem się w top 100, jednak obowiązki rodzicielskie i związane z firmą zmusiły mnie do zaprzestania gry. Na chwilę obecną wróciłem z nowym zapałem :)
Konto ma tylko 20.000 punktów bo na tym etapie zakończyłem grę. Rozumiem że będę trochę z tyłu ale bardzo chętnie powalczę wśród aktywnych i doświadczonych graczy.
Gracz: PTR108

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

P.s. Bonusy na: Marmur, Jedwab, Klejnoty
Jeśli interesują Cię zwariowani Ujeżdżacze kaczorów to zapraszam. Akurat zwolniło się miejsce po miśku, który wyrabiał poniżej 300 punktów w turnieju.
 
Do góry