• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Wyświetlanie towarów [23808]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1775
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1775

Guest
Właśnie weszłam w Żywiołaki i... towary zaczęły mi się wyświetlać jak na załączonym obrazku.
Rozumiem, weszły żywe towary i stąd druga kolumna, ale to zachodzenie nazw na ilości w podstawowych towarach nie powinno mieć miejsca, niezależnie od tego ile się tych towarów ma...
towary.png
 

Sorcha

Rycerz
Właśnie weszłam w Żywiołaki i... towary zaczęły mi się wyświetlać jak na załączonym obrazku.
Rozumiem, weszły żywe towary i stąd druga kolumna, ale to zachodzenie nazw na ilości w podstawowych towarach nie powinno mieć miejsca, niezależnie od tego ile się tych towarów ma...
View attachment 461
A to tylko w jednej przeglądarce może to błąd wyświetlania przeglądarki, której używasz? Sprawdź jak możesz w innej!
 

DeletedUser1775

Guest
A to tylko w jednej przeglądarce może to błąd wyświetlania przeglądarki, której używasz? Sprawdź jak możesz w innej!
W Mozilla, Chrome i MS Edge tak samo mi się wyświetla... :(

p.s. Edge to drugi raz odpaliłam nawet na tym kompie, żeby sprawdzić. Pierwszy raz był tylko po to by ściągnąć inną przeglądarkę ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
@jagienkaa Jaką masz rozdzielczość monitora? Ja właśnie sprawdziłam a Operze i Chrome i wszystko wygląda po staremu.
 

DeletedUser1443

Guest
U mnie jest ten sam problem (rozdzielczość 1920x1080)
Za 1,5h będę miał pierwsze kamienie, zobaczymy czy wówczas się wyrówna.
 

Załączniki

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    118,7 KB · Wyświetlenia: 8

DeletedUser1443

Guest
Gdy pojawia się żywy towar to problem znika. Co nie zmienia faktu, że powinno być te niedociągnięcie poprawione

upload_2018-9-20_15-2-38.png
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dziękuję za informację, błąd został zgłoszony do programistów :)
 

DeletedUser3555

Guest
Witam moze ktos mi pomoc bo po ostatniej aktualizacji nie dochodzą mi kryształy zbierane na polu do tańca. Wyświetla się gotowy zbiór kryształów, zbieram je ale na stanie towarów mam tyle ile było przed zbiorem. Proszę o naprawę
 
Do góry