• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wybór przyjąć/odrzucić PW do cudu

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Kto chciałby mieć możliwość przyjęcia lub odrzucenia PW do swojego cudu ?


  • W sumie głosujących
    29
  • Głosowanie zakończone .

Deleted User - 198835

Guest
@Tajniakos wiem - ostatnią wiadkę w pierwszej części mogłem edytować i sam scalić , ale drugi cytat dodałem w innym temacie bo jeszcze nie umiem przenosić cytatów do innych tematów a tego edytowania używam ,często do połączenia wypowiedzi
 

BlossomValvi

Łucznik
<ciach>

Tak przy okazji sprawdziłem swój limit na s2, mam prawie 58k pw ;), jakby ktoś potrzebował mogę się dogadać, (za friko) bo jak rozumiem „handel” limitem nie podlega pushingowi @jarq ?

edytowano//Urdur
 

Deleted User - 198835

Guest
A mnie właśnie ktoś znowu zablokował - wpisałem się w łańcuszek dając komuś 30PW a po 3 godzinach inny mógł mi oddać tylko 7 i nie wstawiono do rozbudowywanego cudu - co mam ukarać kogoś innego swoją wrzutką ?
Co do wypowiedzi i hamowania się , to ten "babol" i dalszy fragment Twojej wypowiedzi jest tak samo potrzebny , jak to , co napisałem , ale z mojej wypowiedzi pozostał uśmieszek , bo nie idzie całkiem wykasować wypowiedzi raz już napisanej
Ja szukam rozwiązania a Ty chyba możliwości pisania nie całkiem zrozumiale przez (co najmniej) niektórych czytających
Co do Twojej propozycji na pl2 , to ktoś się już wcześniej zaoferował z tą samą pomocą na pl1 i rozgorzała wymiana zdań na temat legalności ale wtedy sprawa nie była wyjaśniona o ile pamiętam
Poza tym znamy już zdanie władz firmy do której należy gra na temat wysyłania PW do innych graczy i blokowanie przez firmę tej możliwości , a do tego Ty sam nie masz nic przeciwko takiemu wysyłaniu do Twoich cudów ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
No to podsumowanie

Twoja propozycja to wyskakujące okienka z potwierdzeniem lub nie przyjęcia PW - dla każdego, to ja podziękuje

Dla porównania:
Twoje miasto na s1 jest bardzo podobne do mojego na s2 (ekspansje liczba czy suma poziomów antyków, czy nawet punkty w turnieju) i jakoś ja mam 58k limitu a ty 7, nasze miasta równocześnie wystartowały z takimi samymi limitami

Odkad weszły limity trafiły mi się 1-2 większe darowizny (za co dziekuje) ale sam postawiłem zbędne antyki by się podzielić limitem (kilka osób skorzystało nie tylko z bractwa) nie widzę tez obecnie problemu z limitami w bractwie. Żeby nie było w początkowym okresie był problem ale teraz to luz

Może problem nie leży w grze tylko w stylu rozgrywki?

To ze sporadycznie ktoś się trafi, to pewniak, zwłaszcza jak się coś pisze na forum ale nie spotkałem na tyle zatwardziałego „fana” by mieć regularnie darmowe doładowania
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
Zapomniałeś w tym o okolicy w której jesteś
Pisałem już o tym , ale powtórzę
Od początku gry byłem cały czas w tym samym miejscu i dopiero 25 lipca tego roku mnie przeniesiono w inną okolicę
W tamtej okolicy wrzucano mi masę PW w cudaki które potrzebuję , ale mam na takim poziomie a nie wyższym , bo profity z nich nie potrzebuję większe , za to łapek jak na lekarstwo , a teraz w nowej okolicy role się odwróciły - niewiele wrzutek z zewnątrz , ale bardzo dużo łapek
Ty jesteś w takiej okolicy w którą ja teraz trafiłem , ale z zamkniętym limitem i sporadyczne nawet wrzutki szkodzą mi , ale szkoda , że nie ma Ciebie na pl1 , bobym i z Twoich cudów skorzystał , jak z tych od kolegi , co się wcześniej zaoferował - miałbyś inne cuda i może te do których mam jeszcze kilkaset run , tobym się odblokowywał codziennie na 20 run :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Zapomniałeś w tym o okolicy w której jesteś
Pisałem już o tym , ale powtórzę
Od początku gry byłem cały czas w tym samym miejscu i dopiero 25 lipca tego roku mnie przeniesiono w inną okolicę
W tamtej okolicy wrzucano mi masę PW w cudaki które potrzebuję , ale mam na takim poziomie a nie wyższym , bo profity z nich nie potrzebuję większe , za to łapek jak na lekarstwo , a teraz w nowej okolicy role się odwróciły - niewiele wrzutek z zewnątrz , ale bardzo dużo łapek
Ty jesteś w takiej okolicy w którą ja teraz trafiłem , ale z zamkniętym limitem i sporadyczne nawet wrzutki szkodzą mi , ale szkoda , że nie ma Ciebie na pl1 , bobym i z Twoich cudów skorzystał , jak z tych od kolegi , co się wcześniej zaoferował - miałbyś inne cuda i może te do których mam jeszcze kilkaset run , tobym się odblokowywał codziennie na 20 run :)
Mnie tez przenosili i to kilka razy…

Z twojej wypowiedzi wynika wręcz coś przeciwnego niż w powodach tego pomysłu i to niby ja pisze niejasno?
Najpierw piszesz ze okolica wrzucała dużo pw ale w cuda, które potrzebujesz (kiepsko dla limitu ale z drugiej strony potrzebne cudaki - to chyba ok?)
Potem piszesz ze teraz sporadyczne wrzutki w niechciane cudaki, jak sporadyczne to chyba dobrze dla limitu?

Cały czas mnie nurtuje dlaczego rozwijacie cudaki „nierozwijane”? Nie chce to nie buduje, zapełni się pasek to kij, będzie zero wrzutek


Tak czy siak fajnie ze masz aktywna okolice, u mnie często była półmartwa (nadal mam 1/3 kopalni złota) co ma duży wpływ na handel a reszta to pestka, nigdy nie uzależnialem miasta od pomocy z zewnątrz
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja mam 790 odkrytych prowincji a w starej okolicy łapek (włącznie z tymi od bractwa) było do 60 łapek na dzień
Co do nierozwijania cudów z pełnymi paskami , to masz rację , chociaż sam rozwój cudów w niektórych z nich daje większe profity (przykład to kuźnia bohaterów i produkcja orków)
 

BlossomValvi

Łucznik
L
Ja mam 790 odkrytych prowincji a w starej okolicy łapek (włącznie z tymi od bractwa) było do 60 łapek na dzień
Co do nierozwijania cudów z pełnymi paskami , to masz rację , chociaż sam rozwój cudów w niektórych z nich daje większe profity (przykład to kuźnia bohaterów i produkcja orków)
lol ty tak serio?

Po pierwsze oczywiście ze rozwoj KAŻDEGO cudaka co poziom zwieksza jego profity a nie tylko u niektórych :)

Po drugie dokładnie na tej stronie piszesz ze podnosi się cudaki dokładnie na taki a nie inny poziom bo „profity” a reszta to bezczelne wrzutki. To mnie nurtowało bo to jednak gracz decyduje o rozbudowie cudaka a nie „ktoś” wiec jak czytam w historii, ze jednak wrzutki w potrzebne cudaki, ze jednak nie jest to regularne to teraz wychodzi ze jednak podnosisz je bo „profity”
No to albo planujesz gre albo to mi latta ale w takim razie nie proponuj rozwiązań męczących dla innych bo sobie odpuszczasz planowanie

Dobra już kończę, bo to tylko potwierdza to co pisałem problemem nie jest gra tylko sposób gry
 

Deleted User - 198835

Guest
Widzę , że zainteresowanie tematem drastycznie się zmniejszyło a i rozłożenie głosów też jest już bardziej na nie
//
Za godzinę temat będzie zamknięty - i tak małe jest zainteresowanie tematem a głosy są coraz bardziej zbliżone , więc nie ma sęsu ciągnąć niepotrzebnego tematu
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry