• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wycofanie się z Zaklęcia Renowacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy chciał(a)byś, aby IG się z tego wycofało?

  • Tak. Tracę miejsce trzymając coraz mniej opłacalne budynki.

    Głosy: 8 57,1%
  • Nie. Poczekam, choćby 5 lat, a budynków nie usunę!

    Głosy: 6 42,9%
  • Najlepiej zastąpić zaklęcie Renowacji podnoszeniem za diaksy.

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser110

Guest
Obiecywane już od bodajże ponad roku zaklęcie - przez nie trzymam Orzechowe Miasta i Kulty Feniksa, choć są już mniej wydajne niż zwykłe Rezydki. Mam jakieś przeczucie, że poczekam sobie jeszcze z rok.
Albo dłużej...
To już wolałbym usłyszeć (przeczytać właściwie), że żadnego podnoszenia budynków ewentowych nie będzie i koniec. Pokasowałbym te budynki i lepiej na tym wyszedł, niż trzymając je, czekając tatka-latka :mad:
Co Wy na to?
 
W ankiecie brakuje mi jednej opcji: "Nie. Poczekam do konca roku", dlatego nie
zaglosowalem wcale. Zakomunikowano nam, ze zaklecie ma wejsc do konca roku
i tyle rzeczywiscie jestem sklonny jeszcze poczekac.
Podobnie bylo przeciez z turniejami na apce, wielu graczy przestalo wierzyc,
ze kiedykolwiek wejda. Na glosy przeciwne slyszalo sie: "Ech ty naiwniaku, naprawde
w to wierzysz ?". Potrwalo to wprawdzie dlugo, ale turnieje na apce jednak sa.
W przypadku zaklecia renowacji podano nam w miare konkretny, choc odlegly
termin (najpozniej do konca roku).
Chce wierzyc i o dziwo wciaz wierze, ze zaklecie jednak w tym terminie wejdzie.

P.S. Zgodnie z regulaminem dzialu ankieta powinna byc anonimowa ;)
 
Ostatnia edycja:

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Wiadomo, że nikt nie będzie czekał w nieskończoność, ale ponoć mają to wprowadzić do końca roku, a do tego jeszcze prawie całe dwa miesiące. Nawet jeśli im nie wyjdzie i dadzą dopiero w przyszłym roku, to i tak małe prawdopodobieństwo, żeby się z tego wycofali, za dużo ludzi na to czeka. To nie ma znaczenia, czy trzymają budynki eventowe sprzed 1 epoki, sprzed 5 czy 10. Ludzie będą tego używać niezależnie od dnia, w którym to wejdzie w życie.

Tobie mogę jedynie polecić, żebyś podjął decyzję za samego siebie - czy opłaca Ci się czekać na renowację, czy lepiej wywalić te budynki i zastąpić innymi. To jest decyzja, którą każdy z nas ostatecznie podejmuje sam, każdy gra tak, jak mu pasuje, jaką ma strategię. Masz wybór, a co z tym zrobisz, to już Twoja sprawa.
 

DeletedUser2017

Guest
Renowacja będzie czy nie eventów ci tutaj dostatek i jest w czym wybierać. A to że rzadko trafia się event wart uwagi ze względu na nagrody to już inna sprawa tak jak to że budynki takowe wymieniam nie czekając na zmiłowanie IG odnośnie renowacji. Zapewne jak wprowadzą takowe zaklęcie zaraz pojawi się nowy event a w nim super nagrody wtedy będzie miało to jakiś sens.
Bardzie natomiast martwi mnie sam mechanizm gry z aktualizacji na aktualizację coraz gorzej zamiast te mankamenty poprawiać. Nowe aktualizacje nic nie wnoszą po za zmianami kosmetycznymi jednak to już osobny temat :D
 

DeletedUser

Guest
Ja się dość szybko połapałem, że zanim to wprowadzą to zablokuję rozwój miasta trzymając stare budynki - szkoda czasu.

Stosuję prostą regułę - budynki zdobyte do orków włącznie wywaliłem (rebalans je w większości zniszczył) - od leśnych elfów nie ma już takiej strasznej dysproporcji pomiędzy rozdziałami, więc jak nie mam dużo lepszych na wymianę to trzymam.

Eventy są cały czas w sumie - statystyki nagród w przeliczeniu na pole są dość porównywalne (dla tego samego rozdziału), dodatkowo nie wiadomo tak naprawdę jak to zaklęcie będzie wyglądać - czy to będzie schemat 1:1, tylko obejmujący budynki eventowe, czy np. trzeba będzie coś jeszcze w akademii produkować i jakieś dodatkowe wymaganie spełnić.

W/g mnie nie warto sobie tym głowy zawracać, tylko robić swoje - masz lepszy budynek , wymień, nie masz trzymaj.
Oczywiście, jak ktoś ma śliczny, ukochany budyneczek ozdobny z piękną animacją to trzymać trzeba, niezależnie od statystyk :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser110

Guest
Zrobiłbym tak, gdyby nie to, że w jakimś w miarę nowym ewencie pojawił się 'zaktualizowany' Kult Feniksa. 4.400 ludzików, w porównaniu z 2.900 to jest zmiana istotna. Więc przypuszczam, że Orzechowe Miasta po "renowacji" też będą mieć 4.400 ludzików. Więc warto je trzymać.
Właściwie to po tym ewencie z orzechowymi miastami nastąpił jakiś tajemniczy rebalans ewentów, choć nawet nie taki bardzo tajemniczy, bo (chyba) Dragomira napisała wprost, że nagrody ewentowe były za dobre.
 

DeletedUser

Guest
Tajemniczy to on był tylko dlatego, że Inno nie raczyło poinformować dokładnie użytkowników co się zmienia.
Zmiany są na : http://www.elvenarchitect.com/beta/buildingchanges154/ , a krótko podsumowując polegało to na uwaleniu statystyk budynków od krasnali do orków, żeby było trudniej (w niektórych wcześniejszych eventach zdążyli jeszcze zniszczyć statystyki w nagrodach - niesławna aktualizacja 1.54 po prostu zdegradowała budynki z wcześniejszych)

Renowacja tak jak ja ją rozumiem miała polegać na podniesieniu statystyk budynku eventowego do rozdziału na którym jesteś maksymalnie (zakładam, że jak zdobyłeś coś 4 rozdziały wstecz to będziesz musiał poświęcić 4 zaklęcia - analogicznie do schematu)
Orzechowe miasto masz tutaj ( o ile nie pomyliłem tłumaczenia ) : http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/a_evt_hazeltown/

Tymczasem od rebalansu minęło już prawie pół roku ......
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry