• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyczyszczenie ofert

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Chodzi mi o to, że jeżeli nie mam już danego towaru na wymianę, to powinna być dla mnie niewidoczna a nie zmienia tylko kolor z żółtego na szary. Niepotrzebne strony zajęte.
 

DeletedUser145

Guest
Ja wolę gdy widać wszystkie oferty. Wtedy mam rozeznanie co jest na 'chodzie', a co nie :) Poza tym, zawsze można użyć filtra wyszukiwania.
 

DeletedUser14

Guest
Odnośnie handlu - zasugerowałbym jeszcze jedną zmianę. Żeby oferty nie przeskakiwały po kupnie np. 100 stali, gdy nagle te oferty za 100 stali stają się dostępne i wskakują na początkowe strony i wszystkie inne są poprzesuwane, czyli trzeba znowu szukać ^^

Co do tego pomysłu - obojętne, mi to nie przeszkadza, ale jak komuś ma pomóc...
 

DeletedUser

Guest
Sądzę, że przycisk/pole zaznaczenia: "Ukryj niedostępne oferty" byłby dobrym rozwiązaniem
 

DeletedUser13

Guest
Nie. Podgląd na oferty lubię mieć, nawet jak dla mnie są niedostępne. Pozwala mi się to połapać w handlu:)
Ale opcja "ukryj (up)" jest jak najbardziej wskazana:)
 

DeletedUser64

Guest
Odnośnie handlu - zasugerowałbym jeszcze jedną zmianę. Żeby oferty nie przeskakiwały po kupnie np. 100 stali, gdy nagle te oferty za 100 stali stają się dostępne i wskakują na początkowe strony i wszystkie inne są poprzesuwane, czyli trzeba znowu szukać ^^

Co do tego pomysłu - obojętne, mi to nie przeszkadza, ale jak komuś ma pomóc...

Znam ten ból. Już nie raz z pośpiechu akceptowałem kilka ofert po kolei. To zdziwienie gdy okazało się, że kupiłem zupełnie coś innego niż planowałem.. :mad:
 

DeletedUser14

Guest
Nie martw się, też tak miałem, chociażby dzisiaj - kupiłem 60 stali za 80 marmuru, żeby później wydać 60 stali za 40 marmuru, bo mi strony przeskoczyły ^^
 

DeletedUser68

Guest
No proszę, jaka ja jestem szczęsliwa, ja nie mam takich problemów. U mnie od samego początku wisi jedna oferta Basi która chce za 6 marmurów 2 kryształy i to musiała wejść wcześniej do gry niż ja i nigdy wiecej się w niej już nie pokazała. Ona jest zawsze na miejscu pierwszym i często jedynym :p a w chwilach uniesień potrafi być nawet kilka stron, no powiedzmy że 4 , ale to muszą byc wielkie uniesienia :rolleyes:
 

DeletedUser95

Guest
Mam tez taka oferte jedna od zawsze,ktos po wybudowaniu kupca zdecydowal sie zaoferowac 5 stali za 1 klejnot i juz nie wrocil,a oferta wisi:confused:.
 
Status
Zamknięty.
Do góry