• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wydal członka - na czacie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
Hej,

niewiem czy nazwac to bledem czy czym innym dlatego zamieszczam tutaj, w razie czego prosze o przeniesienie we wlasciwe miejsce :)

Otoz na czacie po kliknieciu w kogos nick oprocz menu typu Wyslij PW & Odwiedz jest tez opcja - Wydal czlonka.
Wydaje mi sie ze nie jest to odpowiednie miejsce na ta funkcje, takie rzeczy powinny byc w samym podgladzie towarzyszy. Chodzi o to ze ktos kiedys przez przypadek moze kliknac Wydal Czlonka i taka pomylka bedzie kosztowala albo blokade 24h na tego gracza albo jego utrate na stale.
Niewiem czy ta opcja w tym miejscu wymaga potwierdzenia czy tez nie bo wolalem nie sprawdzac, ale roznie to bywa nawet w wypadku wymaganego potwierdzenia - wiem z doswiadczenia.

Moze by tak po prostu usunac ta opcje z czatu - nie jest tu potrzebna? :)
 

DeletedUser14

Guest
Skoro tam jest, to powinno tam być :p

Ale zmieniłbym to w pomysł - na usunięcie tego przycisku z tego miejsca, bo taka sytuacja może się zdarzyć ;)
 

DeletedUser

Guest
Wiem, że próbowanie może być bolesne ale czy po kliknięciu w to nie pojawia się jeszcze okienko typu- czy jesteś pewny, że chcesz to zrobić? Prawdopodobnie zostało to umieszczone, żeby można było szybko usunąć bluzgającego gracza.
 

DeletedUser9

Guest
Nie powinno tzn to ze cos jest nie znaczy ze jest dobrze :p A w tym wypadku moze to sprawic wiecej klopotow niz korzysci o czym napisalem wyzej ;)

Avilon wierz mi znam z doswiadczenia przypadki kiedy doslownie przypadkiem potwierdza sie nawet takie rzeczy, sam mam wariujajca myszke ktora po klinkieciu w punkt X klika odrazu 2 raz w miejsce gdzie ja przemieszcze. Jesli gracz np bluzga to mozna zwyczajnie usunac go z podgladu - sa to jedynie 2-3klikniecia jak i w tym wypadku.
Po prostu "na wrazie w" lepiej byloby gdyby tej opcji tu nie bylo. ;)
 

DeletedUser13

Guest
Nie Ul. Piszesz o double clicku, a ten występuje w jednym miejscu. Natomiast wciskając tę opcję, wyskakuje potwierdzenie wyboru, w innej części ekranu przez co, nawet double click nie stanowi problemu.

Ja uważam umieszczenie tej opcji za plus.
Po pierwsze - tylko konkretne osoby mają tę opcję aktywną, nie wszyscy.
Po drugie - 'denerwujący' (lub inne określenie Gracza, który zasłużył sobie na wydalenie) Gracz szybko zostanie usunięty z konwersacji i Bractwa, bez zbędnego przetrząsania interfejsu zarządzania Bractwem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry