• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

wydalenie z Bractwa - kara 24h

  • Rozpoczynający wątek Drab
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proszę o zmianę 24h kary dla graczyza za to, że gracz zostanie wydalony z Bractwa.
Taka kara powinna obowiązywać tylko graczy którzy sami opuszczają Bractwo, a nie graczy którzy zostali w chamski sposów wydaleni bez podania żadnych przyczyn.

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Drab
 

DeletedUser

Guest
Może 24h to dużo się wydaje, ale jak już zaprezentowałem w innym wątku, chodzi o wyeliminowanie przewalania towarów między bractwami, przykładowo głównym i akademią. Bierzesz gracza i pakujesz go na potęgę zasobami z całej gildii. Wywalasz. Przyjmuje zaproszenie z akademii i oddaje im zasoby, po czym jest wywalany i wraca do gildii głównej.
 

DeletedUser13

Guest
Nie, nie i nie. Wystarczy "ustawka" na wydalonko i kombinacje alpejskie się zaczną.
 

DeletedUser

Guest
A żeby nie było... Około 17.30 dostałem zaproszenie do gildii. Czekałem na zaproszenie od jakiegoś czasu, więc nie zwróciłem od kogo było i zaakceptowałem. Po chwili spostrzegłem, że osoby w części nie są mi znane. Po chwili skojarzyłem, że te osoby miały do innej należeć i wtedy faktycznie zauważyłem, że nie do tej dołączyłem. Już wiedziałem od jakiegoś czasu, że po odejściu jest 24h karencji, a mimo to odszedłem i jakoś nie wściekałem się. Znałem skutki decyzji i zaakceptowałem je. Czasem trzeba gapowe zapłacić.
 

DeletedUser13

Guest
Przeanalizowałem sytuację jeszcze raz...
Otóż, okej - po opuszczeniu/wydaleniu z Bractwa, stawiałbym na tygodniową karencję na powrót do tego samego Bractwa, natomiast dołączenie do innego bez karencji (bo czyjeś widzimisię nie powinno utrudniać gry innym).
 

DeletedUser79

Guest
O, i ta opcja jest najlepsza według mnie. Dobry pomysł.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym nawet poszedł dalej @Shchoopac i każda gildia z jakiej wylatujemy lub jesteśmy wywalani powinna mieć więcej niż tydzień karencji. Jeśli sobie zaplanuję dobrze, to przy dobowej karencji - jak obecnie - mogę śmiało kombinować i skakać między bractwami. Doba to nie jest długo. Naprawdę. Azebranie zasobów z całej gildii można sobie spokojnie na kilka dni rozłożyć, potem dołączamy do następnej i tam oddajemy oraz zbieramy inne... Też 3 dni. Kwestia więc tak naprawdę się staje tego przez ile gildii ta osoba będzie przechodzić. Im dłuższa karencja tym więcej, a krążenie po 4-5 i więcej gildiach już może być dla nich irytujące.
 

DeletedUser13

Guest
To tylko taki luźny pomysł dałem... :)
Bo wydaje mi się, że opuszczenie Bractwa jest przemyślane (tak jak wydalenie kogoś), więc karencja może być nawet wyższa... To tak tylko "rzuciłem" póki co w niebo ;)
 

Deleted User - 34008

Guest
Już napisałem w wątku gildijnym że takie chocki klocki są do niczego nie potrzebne. Wystarczy że w dwóch różnych gildiach są osoby które się nawzajem odkryły na mapie i mogą pośredniczyć w handlu.
 

DeletedUser

Guest
@Kusziel Owszem, czytałem tę uwagę, ale nie zawsze to jest możliwe co piszesz. Przejście do innej jest zazwyczaj prostsze i szybsze.
 

DeletedUser

Guest
Proszę o zmianę 24h kary dla graczyza za to, że gracz zostanie wydalony z Bractwa.
Taka kara powinna obowiązywać tylko graczy którzy sami opuszczają Bractwo, a nie graczy którzy zostali w chamski sposów wydaleni bez podania żadnych przyczyn.

Proszę o rozpatrzenie mojej prośby.

Z poważaniem
Drab
Witam ; ja wczoraj zauważyłem że są w tej grze bractwa .Postanowiłem się gdzieś zaistnieć w jakimś bractwie i spróbować grać w tej grze w zespole.Poprosiłem o zaproszenie gracza "anya" z bractwa "Zakon Białego Smoka" .O dziwo szybko zostałem przyjęty i po zmotywowaniu wszystkich członków bractwa poprostu mnie wywalono. Próbowałem się dostać do innego bractwa inie mogłem ,mimo otrzymanego zaproszenia.Nie wiedziałem co się dzieje .A tu znalazłem wyjaśnienie. Kara za to że mnie ktoś wyrzucił ; to jest praktycznie 2- ie kary .!!!!
1- usunięcie z bractwa
2- brak możliwości zaistnieć w innym bractwie .
Pytam się dlaczego ? jest to słaba odpowiedź na to że ktoś przewala towary z akademi ,lub do akademi .W tym przypadku powinno być karane Bractwo ,które przyjęło i wywaliło gracz w ciągu paru godzin .Trzeba by ustalić termin np: brak możliwości wywalenia gracza nowo przyjętego
powiedzmy przez 1 tydzień .W tym tygodniu można daną osobę sprawdzić ,czy będzie dobrym członkiem .Albo jeszcze jedna sugestia - gracz nie ma prawa wrócić do dawnego Bractwa przez okres 1 -miesiąca.Proszę to rozważyć zamiast karać niewinnych .
 

DeletedUser

Guest
@waldi... Gracze są pomysłowi, więc jakieś zabezpieczenia powinny być przed możliwymi nadużyciami. Od tego jest forum by właśnie to poruszać. Ja osobiście jestem za dłuższą karą powrotu do bractwa z którego nas wywalono lub z którego wystąpiliśmy już. Nawet gdyby to miał być wspomniany przez Ciebie miesiąc. Ale wspomniana przez Ciebie blokada na możliwość wywalenia też jest ciekawa. Aczkolwiek nie może być długa, ponieważ może się zdarzyć, że przyjęty gracz jest po prostu chamem i przykładowo bluzga na czacie bractwa.
 

DeletedUser

Guest
A ja jestem przeciwny pomysłowi. Zaś bardziej bym się skłaniał ku tygodniowej karze dla bractwa, za wyrzucenie kogoś. Czyli przez tydzień, na te miejsce nie można przyjąć nikogo innego.
 

DeletedUser

Guest
@ognik Kara niewspółmierna. Jeśli kogoś wywalą z gildii, ten ma nadal możliwość dzień po dołączyć gdzie indziej. Blokada na tydzień dołączenia do gildii zwyczajnie uniemożliwia jakąkolwiek rekrutację. Krótko mówiąc. A przypuśćmy gracz zwyczajnie narozrabiał i jest usuwany siłą. Teraz gildia ma bana na tydzień, by przyjąć kogoś na jego miejsce i musi rekrutację odłożyć.
 

DeletedUser

Guest
Albo masz 24h na sensowne poszukanie nowego zamiast dołączać do pierwszego lepszego. Gdy tracisz pracę, przyjmujesz się do pierwszej lepszej czy uważnie przeglądasz oferty i wybierasz uznaną za najlepszą?
 

DeletedUser

Guest
Wygląda na to, że po 20 godzinach można zmienić bractwo bez konieczności odczekania 24h okresu "karencji". Po odejściu/wydaleniu z bractwa można wysłać podanie lub przyjąć zaproszenie do bractwa.
Gracze, którzy odeszli z bractwa lub zostali wydaleni po okresie krótszym niż 20h. Muszą odczekać 24h.
 
Status
Zamknięty.
Do góry