• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

wylogowywanie, odwiedzanie miast z rankingu

  • Rozpoczynający wątek Szpika
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Zgłaszam 2 błędy:
Gdy wychodzę z gry (nie wylogowując się) i znowu po jakimś czasie wchodzę pisze mi sesja została przerwana zaloguj się ponownie, czy coś takiego. Jednak na górze jest przycisk graj i można wejść bez zalogowania się od początku.

Gdy wchodzę do jakiegoś innego miasta przez ranking (lubię oglądać jak wyglądają bardziej rozwinięte miasta), a potem idę do swojego miasta, to jak wtedy wchodzę w świat, aby zebrać relikty to pojawia mi się właśnie to miasto, do którego weszłam.
 

DeletedUser

Guest
Pierwszy "błąd" nie do końca rozumiem. Drugi błąd zgłoszono do naprawy.
 

DeletedUser14

Guest
Może chodzi o to, że zostawia grę włączoną, po pewnym czasie znowu wchodzi i jest napisane, że sesja przerwana?
 

DeletedUser

Guest
Ech.. Wybaczcie błąd został wcześniej naprawiony, a ja nie zauważyłam, mój błąd.
 

DeletedUser

Guest
pierwszy błąd nie jest błędem, to celowe działanie twórców gry, aby nie grały boty i żeby ktoś nie ukradł Ci konta jak się zapomnisz wylogować.
 

DeletedUser

Guest
@Feragas No właśnie ten pierwszy to jest błąd niejednoznacznego zachowania :) Sesja gry w przeglądarce niby wygasła i informuje się nas o tym. Jednocześnie sesja ta ciągle wisi, co skutkuje tym, że po kliknięciu w link "Graj" można normalnie do gry wejść. Powinno go wyrzucić do ekranu logowania. Prawdopodobnie konfiguracja związana z długością sesji ma jakiś błąd lub następuje rozjazd między sesją Flasha a sesją przeglądarki.
 
Do góry