• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wymiana granitu, miedzi. Złoto z Motywacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser48
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser48

Guest
Jako, że nie ma już działu pytania, to tutaj je zadam, czy będzie wprowadzona opcja wymiany towarowej miedzi i granitu? Ponieważ dojdzie się do momentu, że nie będzie gdzie towaru przechowywać.
 

DeletedUser48

Guest
Dlaczego nie przyrasta mi ilość monet w ratuszu mimo dokładania do niego przez graczy motywacji? Stanęło mi (monety) na pewnej liczbie i koniec
 

DeletedUser79

Guest
@chudya jeśli masz problem/pytanie, które nie jest związane z tematem, to zakładaj nowy wątek, aby nie robić bałaganu.
Twoje posty wydzielam do osobnego tematu.

Jako, że nie ma już działu pytania, to tutaj je zadam, czy będzie wprowadzona opcja wymiany towarowej miedzi i granitu? Ponieważ dojdzie się do momentu, że nie będzie gdzie towaru przechowywać.

Jest dział, a nazywa się "Pomocna dłoń".
Co do Twojego pytania o wymianie miedzi i granitu - po co chcesz przechowywać towary, które po ukończeniu "ery" krasnoludów znikną wraz z budynkami?

Jeśli chodzi o ilość monet z motywacji, to teoretycznie nie powinno być limitu, jednak jeśli rzeczywiście nie są przyjmowane kolejne monety, to zrób zrzut ekranu i go przedstaw.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser79

Guest
Bo tak jest - ilość monet od sąsiadów/towarzyszy jest nieograniczona - jeśli zdarzyło się inaczej, to dobrze byłoby jakbyś to zaprezentował przy pomocy screena.
 

DeletedUser48

Guest
@chudya jeśli masz problem/pytanie, które nie jest związane z tematem, to zakładaj nowy wątek, aby nie robić bałaganu.
Twoje posty wydzielam do osobnego tematu.



Jest dział, a nazywa się "Pomocna dłoń".
Co do Twojego pytania o wymianie miedzi i granitu - po co chcesz przechowywać towary, które po ukończeniu "ery" krasnoludów znikną wraz z budynkami?

Jeśli chodzi o ilość monet z motywacji, to teoretycznie nie powinno być limitu, jednak jeśli rzeczywiście nie są przyjmowane kolejne monety, to zrób zrzut ekranu i go przedstaw.


Dzięki za odpowiedź, nie wiedziałem, że te budynki krasnoludzkie znikną i ich towar także.
Nie umiem robic zrzutów z ekranu, nie ten pesel.
 

DeletedUser

Guest
To chociaż sobie zapisz kto zmotywowal ratusz i ile zebrales i tak pare razy ( z dokladnymi godzinami)
 

DeletedUser

Guest
Zależy od systemu. Zazwyczaj wystarczy klawisz Prt Sc (po prawej u góry), ale trzeba pamiętać, że jeśli nie masz oprogramowania do przechwytywania tegoż, to jest on w schowku systemowym jedynie. Wtedy najprościej użyć dowolnej przeglądarki obrazów (IrfanView czy inną jaką tam masz), albo choćby Painta i wkleić, a potem zapisać obrazek. Co do obrazka to potem dobrze zapisać go na jakimś serwisie z obrazkami... Przykładowo imageshack lub imgur i tam po uploadowaniu masz kilka możliwości :)
 

DeletedUser234

Guest
Do ratusza może wejść maksymalnie 20-krotność podstawowej stawki, potem gracze dalej mogą udzielać pomocy, ale nie są doliczane kolejne monety. Sprawdzaliśmy ostatnio w bractwie, myśleliśmy, że tak ma być.
 

Deleted User - 34008

Guest
O jaka lipa. Ja osobiście przypuszczałem, że będzie to 100 motywacji ( całkowita pojemność ratusza). Bo więcej i tak nie jesteśmy w stanie przyjąć.
Czyli osoby, którym zdarzają się dni bez gry są nieźle stratne. Chociaż w domyśle powinny mieć te 100 motywacji.
 

DeletedUser48

Guest
Do ratusza może wejść maksymalnie 20-krotność podstawowej stawki, potem gracze dalej mogą udzielać pomocy, ale nie są doliczane kolejne monety. Sprawdzaliśmy ostatnio w bractwie, myśleliśmy, że tak ma być.

W 100% masz rację, przetestowałem tą sytuację i rzeczywiście tak jest.
Natomiast nigdzie nie jest taka sytuacja opisana, że jest limit, a chyba powinno, ponieważ nie wszyscy są tego świadomi a idąc na urlop, na ogół pisze się żeby na ratusz motywka była dawana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry