• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wymiana reliktów między graczami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4096
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o wprowadzeniu wymiany reliktów między graczami?

  • Przydałaby się taka opcja.

    Głosy: 3 21,4%
  • Jest mi to obojętne.

    Głosy: 0 0,0%
  • Nie, to zły pomysł.

    Głosy: 11 78,6%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser4096

Guest
Wiem że była już jedna ankieta ale odświeżam temat. Padło w moim bractwie zdanie że przydałaby się wymiana reliktów między graczami w bractwie. Niektórzy mają mnóstwo danego reliktu, którego nie wykorzystują a braki w innych. Co o tym myślicie?
 
Zdecydowane nie.
Byla dyskusja na temat mozliwosci wymiany jednych reliktow na inne przez danego gracza i to co innego, ale handel nimi pomiedzy graczami ? Wydaje mi sie, ze to zbyt duze pole do naduzyc. Juz nie mowie o mozliwosci zakladania farm reliktow, ale widze tu jeszcze inne niebezpieczenstwa. Jaki powod mialby poczatkujacy gracz, by brac udzial w turniejach, skoro relikty zwiekszajace bonus produkcji moglby dostac (i na pewno by dostal) od czlonkow bractwa czy od innych graczy ?
Dla mnie dbanie o to, by nie zabraklo reliktow zadnego typu, to w tej grze element planowania na dluzsza mete. Ta gra staje sie coraz mniej strategiczna, a mozliwosc zdobywania reliktow poprzez handel bylaby nastepnym krokiem w tym kierunku.
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Nie. To nie jest zwykłe usprawnienie. , to zanadto zmieniłoby całą filozofię gry. To nie tylko zwiększenie produkcji, ale i produkcja zaklęć.
Może nie widzę pola do nadużyć, jak napisał @chris07070707, ale zgadzam się, że nastąpiłoby gwałtowne wyrównanie reliktów pomiedzy graczami i jeden z elementów motywujących na pewno by padł.
 

DeletedUser4395

Guest
Chyba, że byłoby ograniczenie otrzymania takowych reliktów do np. 5/m-c, w sensie pomocy doraźnej jak bardzo na gwałt czegoś brakuje (np. do katalizatora). Na zasadzie nieograniczonej pomocy zgadzam się z przedmówcą, że zepsułoby to balans gry i tworzyło ogromne pole do nadużyć.
 
Do góry