• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

wymuszone "zamknięcie" prowincji turniejowej na aplikacji

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2262

Guest
Przecież możesz otworzyć listę prowincji i będziesz mieć następną możliwą do zrobienia i na mapie nie trzeba szukać :p. Sam jak zaczynałem grać to też szukałem po mapie i dopiero z czasem ogarnąłem że nie trzeba.
Ale wtedy potrzebny jest dodatkowy czas na klikanie na wejście na listę - dlatego robię to na apce a nie na pc - bo tam też można z listy.
PS Nie głosowałem, tylko luźno biorę udział w dyskusji.

Mi najbardziej pasowałaby opcja typu ON/OFF automatycznego przeskakiwania oraz wybór czy automat ma iść z ostatniej do pierwszej prowincji lub odwrotnie (czyli jak jest to obecnie) oraz strzałki lewo/prawo do manualnego przeskakiwania między prowincjami.

Ponad to wolałbym żeby prowincje zmieniły się w swojego rodzaju ARENĘ - żeby nie latać po całej mapie - bo w pewnym momencie aplikacja zamula, a ponad to jest to upierdliwe strasznie. Fajnie gdyby właśnie wszystkie prowincje były "zebrane do jednego miejsca"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mayder

Tancerz ostrzy
Ale wtedy potrzebny jest dodatkowy czas na klikanie na wejście na listę - dlatego robię to na apce a nie na pc - bo tam też można z listy.
PS Nie głosowałem, tylko luźno biorę udział w dyskusji.

No nie wiem czy z listy na apce jest tak fajnie bo jak sam napisałeś:

bo w pewnym momencie aplikacja zamula, a ponad to jest to upierdliwe strasznie.

Nawet lista po jakimś czasie zamula, a dodatkowo tylko nożna przewijać. Osobiście chciałbym żeby lista była taka sama jak na przeglądarce, ze stronami. Chociaż jak w końcu wejdą zmiany to i prowincji mniej się będzie robić więc może problem sam się rozwiąże i to przypadkowo :D
 

BlossomValvi

Łucznik
O te strzałki lewo - prawo do przeskakiwania to chyba nawet jeszcze lepszy pomysł, bo daje czas na pokazanie wyników i zamiast kończyć po prostu kolejna strzałeczka pyk i lecimy (albo robimy kolejną gwiazdkę w miejscu)

A na dokładkę funkcjonalność jest, ta sama co w warsztatach czy manufakturach

W efekcie wycofuję pomysł na guzik On/Off :), całkowite zastąpienie funkcji strzałkami, podejrzewam że podobny nakład pracy jak przy liscie wyboru (generalnie listy nie za dobrze pracują w aplikacjach mobilnych)
 

DeletedUser174

Guest
A to już myślenie życzeniowe, system automatycznie jedzie na najniższą prowincję o najniższej gwiazdce (warunek łączony) czyli obecnie będzie mi jechał za każdym razem na prowincję 89, no chyba że robię wszystkie jakie mam
nie. Przykro mi, ale napisałeś bzdurę
//
wyjasnienie:
system nie szuka najniższej prowincji o najniższej gwiazdce. Gdyby tak było nie byłoby problemu z 6*, bo system by do niej nie wracał w przypadku dostepności prowincji o niższe ilości gwiazdek. Nawet jak masz dostępne prowincje na 1*, to i tak gra będzie przekierowywać Cie na pierwszą możliwą do podboju prowicję niezalezżie od ilości gwiazdek. W sytuacji gry mamy otwarte prowincje wg schematu:
1: *****
2: **
3:***
4:****
5:*
6:
wg Ciebie gra skieruje nas na 6 prowincję. Otóż nie. Gra skieruje nas najpierw na 1, potem na 2 itd

w sumie to ten łaczony warunek ( najniższą prowincję o najniższej gwiazdce ) rozwiązuje problem 6* przy założeniu robienia wszystkich prowincji. W takim wypadku byłaby tylko potrzeba blokady 1 prowincji której nie chcemy juz robić



@Urdur przepraszam za dubel postów. Możesz je połaczyć? Z góry dziekuję

proszę bardzo//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

BlossomValvi

Łucznik
@kikimora jeśli się pomylilem to przepraszam, tylko że to już nie ma sensu :) bo już wcześniej skończyłem dyskusję na ten temat (patrz mój ostatni post)

Jak piszę jestem całkowicie za wprowadzeniem strzałek przechodzących po prowincjach, zamiast czegokolwiek innego - bonus z tego taki że okno niemal całkowicie zasłania mapę, jęsli by zamrozili widok w tle to może i problem z zamulaniem byłby częściowo rozwiązany
 
Do góry