• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione wystąpił błąd gry!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2018
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2018

Guest
moja akademia magii zawiesza się gdy chcę coś wyprodukować proszę o naprawienie tego błędu z góry dziękuję cytuję przepraszamy wystąpił wewnętrzny błąd sprubój ponownie puzniej za każdym razem wyskakuję to okno i gra od nowa się włancza
 

DeletedUser626

Guest
Akademia Magii wyrzuca błąd przy produkcji "Mocy Zasobów", ponieważ próbuje pobrać relikty bonusowe, czyli nie te co powinna. Błąd jest w trakcie naprawy, przepraszamy za kłopot.
 

DeletedUser626

Guest
Poprawka: Błąd jest wyrzucany tylko, gdy Gracz nie posiada odpowiednich (niebonusowych) reliktów, czyli w sytuacji gdy produkcja i tak nie powinna być możliwa. W przeciwnym razie wyświetla relikt bonusowy, ale pobiera prawidłowy.
 

DeletedUser2334

Guest
Dzień dobry.Jestem początkującym graczem i chcę zadać pytanie.Czy jest pobierany jakiś procent zasobów? 4 X 171 daje mi 564 zasoby a nie 684. Dlaczego? Mam warsztaty na jednym poziomie.
Przepraszam,teraz wracając do gry musiałam odświeżyć aby wejść do gry i pokazuje mi prawidłowo tj 141 prostych narzędzi.Tylko skąd było te 171?
 

DeletedUser2004

Guest
No nie tylko u Cb. Ogólnie spadła produkcja,jakby zaniżyli ilość produktów na dany poziom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry