• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd wystąpił błąd wewnętrzny gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4242
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4242

Guest
nie mam możliwości grać, cały czas mnie wyrzuca. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? przegladarka safari oraz w wersji mobilnej to samo
 

Azulena

Rozbójnik
Mam to samo - świat A, przeglądarka Firefox, zawsze najnowsza wersja. FoE chodzi bezbłędnie a tu klops. 4 razy próba czyszczenia, odświeżania, stale błąd.
 

Nusion

Kapłan
U Niemców od wczorajszego wieczora zgłaszali ten problem. Teraz ktoś napisał, że problem występuje tylko w html. I że w widoku gry z komunikatem błędu można wejść w ustawienia gry i zmienić na flash. I ponoć działa...
Ja nie sprawdziłam, bo u mnie działa bez problemu na obu.
 

DeletedUser3332

Guest
Działam na Flashu i także wywala, wiec to nie wina wersji.
 

DeletedUser2264

Guest
ja od rana miałam wszędzie problem z nastawianiem produkcji, zablokowane były. Nie wywala, ale po kilka razy musiałam odświeżać.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli taki błąd będzie występował to proszę się zgłosić do obsługi gry. Każdy przypadek rozpatrzymy indywidualnie.
 

DeletedUser2900

Guest
nie mam możliwości grać, cały czas mnie wyrzuca. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? przegladarka safari oraz w wersji mobilnej to samo

Witajcie, mam to samo na moim 2 koncie, nie mogę na nie wejść, ciągle pisze błąd serwera. Na moje większe konto wchodzę bez problemu, co można z tym zrobić?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź
 
Do góry