• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione "Wystąpił wewnętrzny błąd..." Ponownie.

Azulena

Rozbójnik
Witam,
ponieważ sama ustaliłam o co chodzi z tym błędem (u mnie) ponownie piszę temat, ponieważ poprzedni już zamknięty.

Występowanie u mnie:
- przy odwiedzinach miasta innego Gracza, przy próbie kliknięcia w budynek,
Dowód:
- po odświeżeniu strony i powrocie do tego miasta, TEN budynek jest już "kliknięty" przez kogoś innego.
Wniosek:
- gra nie radzi sobie z sytuacją, kiedy dwie osoby jednocześnie chcą kliknąć w konkretny budynek w mieście.

A możliwość wystąpienia takiej sytuacji jest "oczywistą oczywistością" od początku istnienia gry!!! Jeśli jedyne, co "potrafi" zrobić program, to wywalić jedną z osób, to właściwie należało by:
- pożegnać się z tak marnie zaprojektowaną grą,
lub
- cieszyć się niezmiernie, że gra coraz mniej osób, bo to oznacza coraz rzadsze występowanie tej sytuacji!!

error_na_budynku.jpg
 

Tajniakos

Paladyn
Witam,
ponieważ sama ustaliłam o co chodzi z tym błędem (u mnie) ponownie piszę temat, ponieważ poprzedni już zamknięty.

Występowanie u mnie:
- przy odwiedzinach miasta innego Gracza, przy próbie kliknięcia w budynek,
Dowód:
- po odświeżeniu strony i powrocie do tego miasta, TEN budynek jest już "kliknięty" przez kogoś innego.
Wniosek:
- gra nie radzi sobie z sytuacją, kiedy dwie osoby jednocześnie chcą kliknąć w konkretny budynek w mieście.

A możliwość wystąpienia takiej sytuacji jest "oczywistą oczywistością" od początku istnienia gry!!! Jeśli jedyne, co "potrafi" zrobić program, to wywalić jedną z osób, to właściwie należało by:
- pożegnać się z tak marnie zaprojektowaną grą,
lub
- cieszyć się niezmiernie, że gra coraz mniej osób, bo to oznacza coraz rzadsze występowanie tej sytuacji!!

Azulena potwierdzam występowanie tego błędu ponieważ sam kilka razy go doświadczyłem w tych samych okolicznościach :)
 

Azulena

Rozbójnik
Azulena potwierdzam występowanie tego błędu ponieważ sam kilka razy go doświadczyłem w tych samych okolicznościach :)
O, dzięki za potwierdzenie.

Zastanawiam się, jak to jest rozwiązane w FoE.
Mam tam 143 Znajomych, których codziennie odwiedzam, oczywiście nie wchodząc do miast, tylko na pasku. Jest pewne na 100%, że ktoś inny robi to samo w tym samym czasie i gdzieś się nasze "kliknięcia" pokrywają - a jednak tam nigdy nie ma tego błędu....
 

DeletedUser1447

Guest
Gdzieś było opisane, że gra przy dość krótkiej różnicy czasu pomiędzy kliknięciami gra kreuje błąd (w PB tak stało się z wirem, którego w niektórych bractwach zablokowało). Aczkolwiek sam błąd tutaj opisany ostatnio pojawia się częściej niż dotychczas, przeważnie, gdy zostawiam grę bez akcji na kilka minut.
 
Do góry