• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wywalanie z gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2264
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2264

Guest
Hej, czy też macie problem z wywalaniem z gry i ponownym logowaniem?
Od jakiegoś czasu jest to u mnie, i z tego co wiem nie tylko u mnie, poważny problem. Szlag jasny trafia!
Przy łapkowaniu bractwa co 4 miasto wykop..

Do tej pory nie było aż takiego problemu, wywalało średnio co pół godziny, przyzwyczaiłam się. Ostatnio masakra :(
 

Hassano

Łucznik
Mnie może nie wywala ale jak wejde w inną zakładke i wrócę do widoku miasta to gra jest zawieszona i musze sie przelogować bo inaczej nic sie nieda zrobić..
Zastanawia mnie czy mają zamiar to naprawić bo w ostatnim miesiącu nałożyło sie tyle błędów i martwi mnie że czasem mogą nacisnąć czerwony guzik z napisem koniec..
 

DeletedUser2264

Guest
nie może nie wywala ale jak wejde w inną zakładke i wrócę do widoku miasta to gra jest zawieszona i musze sie przelogować bo inaczej nic sie nieda zrobić..

Support odpisuje, żeby nie otwierać innych zakładek..
 

DeletedUser2553

Guest
Wystarczy powiększyć/pomniejszyć obraz. Najszybciej ctrl + rolka :)
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm mnie wykopuje z gry przynajmniej dwa razy podczas odwiedzania sąsiadów .
Dodam że nie otwieram innych zakładek jak i odświeżanie nie pomada .
Podam przykład odświeżam grę przed odwiedzaniem sąsiadów, odwiedzam sąsiadów 1,2,3,4 ... tak koło 20 sąsiada zaczyna mulić i tak jeszcze ze dwóch sąsiadów i wykop więc siłą rzeczy odświeżam i tak historia się powtarza aż wszystkich odwiedzę .
A tak przy okazji to może ktoś podłapie pomysł na zmianę przy odwiedzaniu sąsiadów .
Mam problem z odwiedzaniem sąsiadów przez to naliczanie czasu co 23h .
Gram o różnych porach wiadomo kiedy mam wolny czas chcąc odwiedzić sąsiadów nie mogę bo jeszcze ileś godzin czekania . Nie lepiej by było jak by to było zrobione odwiedziny sąsiada raz dziennie i nie ważne o której porze ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
Wywala na białe tło, co trzecie odwiedzone miasto. Żadnej innej zakładki nie mam otworzonej i jest chyba nawet gorzej niż wczoraj.
I nie ma tak łatwo, żeby jedno odświeżenie wystarczyło do dalszej gry, co to nie. Tak średnio ze 3
:mad::mad::mad:

Na zasadzie, albo ja, albo gra?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
@Kattina Przeglądałaś ten temat? https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/rozwiĄzywanie-problemÓw-z-dziaŁaniem-gry.2335/ Ograniczenie się do jednej zakładki jest jednym z rozwiązań, ale równie dobrym jest otwarcie oddzielnego okna dla Elvenaru. Zamrażanie nieużywanych zakładek (szczególnie z grami flash) zostało w zeszłym roku wprowadzone w najpopularniejszych przeglądarkach aby odciążyć komputer, który utrzymuje działające w tle gry, kiedy użytkownik z nich nie korzysta. Można również całkowicie wyłączyć tą funkcjonalność w przeglądarce, ale efektem tego będzie oczywiście zwiększenie obciążenia CPU/RAM.
Polecam również przetestowanie innej przeglądarki niż obecna. Jeśli korzystasz z Opery, to Chrome, Jeśli z Chrome, to Opera. Jeśli innej... to Chrome lub Opera. Szczególnie odradzam Firefoxa i IE/Edge.
 

DeletedUser2264

Guest
dzięki @Dragomira, nie wpadłam na ten temat, a tam dużo ciekawych podpowiedzi :) Kilka wcieliłam i teraz wywala co 10te miasto :)) jest progres :)
 

DeletedUser3033

Guest
Hmm może i ciekawe info ale ja znam dobrze konfiguracje mojego kompa .
Tak nie wykonam powyższych instrukcji z dwojga złego w moim przypadku te zmiany tylko pogorszą sytuacje .
A tu tak dodam jak odchodzi się od pewnej technologi to aktualizacja pogorszy efekt ale tego nie chce mi się tłumaczyć a aktualizacja z przed 3 miesięcy hmm coś zmienia oprócz daty aktualizacji . Ja osobiście nie wierzę by tak szybko powstawały niesamowite pomysły :)
Tak jeszcze dodam że jedyną cenną informacją jest pod jaki że tak powiem silnik była czy jest tworzona gra
Hmm a takie instrukcje owszem można wykonywać jak jest faktycznie problem i nie tylko w tej grze .
Aktualizacja sterowników w karcie graficznej ? hmm lekko mnie przeraża o_O
A tak jak fakt że faktycznie Flash ma wady , a czy odświeżanie gry w tle jest pewnie nie do przeskoczenia z pewnych rozwiązań zastosowanych ale ja się nie znam bzdury piszę :rolleyes:
Tak po zastanowieniu to może i polepszyło by płynność gry ale pogorszyło by wydajność aj w sumie to niech nic nie robią aż tak mi to nie przeszkadza a efekt może być taki że ci co mają słabsze kompy o grze jako takiej nie będzie mowy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

jakub357

Łucznik
Gdy gra się zawiesza , to najszybszą metodą jest pomniejszenie i powiększenie - opcja w ustawieniach przeglądarki.
Ja to robię odruchowo i wielokrotnie podczas jednej sesji.
 

DeletedUser2264

Guest
Ale to
Gdy gra się zawiesza , to najszybszą metodą jest pomniejszenie i powiększenie - opcja w ustawieniach przeglądarki.
Ja to robię odruchowo i wielokrotnie podczas jednej sesji.
Ale nie chodzi o wieszanie, tylko totalne wywalanie na białą stronę z wykrzyknikiem :) tam już zmniejszanie czy powiększanie nie ma większego sensu ;)
 

jakub357

Łucznik
A to na taką białą stronę z wykrzyknikiem to jeszcze nigdy mnie nie wywaliło - korzystam z Chrome najnowszej; gram na wszystkich światach.
Na pewno musi to być bardzo irytujący błąd, współczuję.
 

DeletedUser2264

Guest
Odkąd przeniosłam się na chrom życie stało się piękniejsze :DD
 

DeletedUser2823

Guest
Ten temat można scalić z "Procesor na 100%" przyczyna ta sama skutek trochę różny.
Mnie często wyskakuje info, że wtyczka mi ucieka. Mam ją ponoć zatrzymać.
Nie podano co przeskrobała ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
Hmm choć to dwa oddzielne tematy ale faktycznie przyczyna jest jedna błędy w grze :rolleyes:.
Nie wiem cz ktoś zauważył im więcej błędów tym gra bardziej obciąża sprzęt nom bo walczy z błędami czy raczej próbuje je przetworzyć .
A jak już nie da rady to jest tak zwany wykop a co zabawne jak ktoś odwiedza sąsiadów 7/7 to łatwo zauważyć pewną poprawność.
A mianowicie fakt że wykop następuje u osoby której skumulowała się większa ilość błędów .
Ale więcej napisać nie mogę bo ja tu od błędów nie jestem a zdradzać swoich patentów na bugi nie mam zamiaru :D
 
Do góry