• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

DeletedUser3033

Guest
hmm wyzwaniem jest sama gra nie wiem co to ale już mi się nie podoba
więcej błędów lepiej coś by zrobili z usprawnieniem gry np: odwiedzanie sąsiadów miasteczka widmo
czy ktoś odwiedza codziennie wszystkich sąsiadów na PC ?
nie macie pojęcia jakie to dla mnie wyzwanie masa czasu zmarnowana za klikać idzie się na śmierć jakby było mało wykopuje co chwila ja czasami to wymiękam
nie nowości mnie interesują tylko by ta gra nie była tak frustrująca :mad:;)
PS: jedyna zabawna rzecz co mi się przydarzyła to ululałem się do snu na fotelu z myszką w ręku podczas odwiedzania sąsiadów :p:):):):);););););)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
aż sie zalogowałam...

Ja mam nadzieję, że renowacja zostanie wprowadzona w ciągu następnych 2-3 tygodni, bo jeśli nie zostanie wprowadzona w ogóle to będzie to skandal jakiego jeszcze w tej grze nie było, niektórzy pół roku specjalnie trzymają budynki z wydarzeń żeby móc je ulepszyć, rezygnując z miejsca w mieście (którego przez łapczywość na kasę twórców gry nie ma zbyt dużo) na inne budynki.

Dalej czekamy na odpowiedź kiedy będzie budynek społeczności elvenar 2x2 wzorowany na leśnych elfach które wygrały ankietę 7 miesięcy temu, dający niesamowite bonusy kultury i populacji, które również wygrały ankietę i który jest już 2 miesiące po terminie wprowadzenia.

Co do wyzwań, za taki trud to powinny być placówki handlowe deluxe dające z 15-20% towarów rasy a nie taki szajs.

przypominam, ze lista pretendentów do szumnego hasła skandal jest dość długa i w moim odczuciu brak zaklęcia renowacji do kategorii skandalu sie nie zalicza. Normalna polityka ig. Nic nadzwyczajnego.

Inna rzecz to ten budynek. Na jakiej podstawie wysnuwasz wniosek jak ten budynek ma wyglądać i jakie ma funkcje spełniać? Bo takie były wyniki na naszym serwerze? Polecam kubeł zimnej wody... O ile mnie pamięć nie myli nie było podanych wyników zbiorczych z innych wersji, więc generalnie nic na ten temat nie wiadomo. Założenie, ze budynek ma być super hiper wypasiony jest poboznym życzeniem jedynie... wg ig przygody tez sa super i wszyscy gracze aż błagaja aby nigdy się nie kończyły bo takie są super. I nagrody też sa super. Nawet jak w nagrodach były wędrowne kupce (aż cały zestaw!!) to w opinii ig to były takie super hiper wypasione nagrody że wszystkim majtki spadły. Także tupanie nóżkami na budynek społecznościowy polecam oszczędzać... szkoda nózek, bo mogą bardzo rozboleć... a doznanie bólu lepiej zaoszczędzić na finał... podejrzewam, ze ból zebów będzie normalnym efektem jak zobaczymy te >niesamowite bonusy>. A się zdziwię jak się faktycznie okaże ze się mylę...

ponownie przypominam że za pierwsze przygody w nagrodach były kupce. także ig ma swoją definicję >trudu<. Co może jeszcze diamenty powinny się znaleźć w nagrodach? bądżmy poważni!

@Koval92
sory, ale musisz zrewidować swoje podejście do gry. nie oszukujmy se to jest tylko gra ig, więc sory bardzo ale czego oczekujesz?
 

visit0r

Paladyn
nie oszukujmy se to jest tylko gra ig, więc sory bardzo ale czego oczekujesz?
twierdzisz ze inni dostawcy, producenci gier są lepsi? wlasnie męczę się z dobrze zapowiadającą sie produkcja konkurenta i mimo ze mieli potencjał o wiele większy od IG to z większym rozmachem zaprzepascili swoja szanse, im dalej w las tym wiecej drzew, na ktore sie co chwila wpada ;/
 

DeletedUser1921

Guest
hmm wyzwaniem jest sama gra nie wiem co to ale już mi się nie podoba
więcej błędów lepiej coś by zrobili z usprawnieniem gry np: odwiedzanie sąsiadów miasteczka widmo
czy ktoś odwiedza codziennie wszystkich sąsiadów na PC ?
nie macie pojęcia jakie to dla mnie wyzwanie masa czasu zmarnowana za klikać idzie się na śmierć jakby było mało wykopuje co chwila ja czasami to wymiękam
nie nowości mnie interesują tylko by ta gra nie była tak frustrująca :mad:;)
PS: jedyna zabawna rzecz co mi się przydarzyła to ululałem się do snu na fotelu z myszką w ręku podczas odwiedzania sąsiadów :p:):):):);););););)
Ja stosuję aplikację do tego
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@Koval92 - jak tylko będziemy gotowi z tym budynkiem to ogłosimy to, myślę że będzie to już niedługo.
 

mayder

Tancerz ostrzy
Mam rozumieć że wyzwanie jest tylko na jednym swiecie? Gram na trzech światach i tylko na jednym jest dostępne.

Edit: wyzwanie pojawiło się na Felyndralu, tylko na Winyandorze go nie ma.

Edit2: ok alarm odwołany już wszędzie są :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3575

Guest
Ja proszę o wyjaśnienie na jakiej podstawie są wyznaczone progi punktowe bo w naszym bractwie niektórzy mają 175/525/1051/1926/3503 a inni 215/650/1300/2400/4350 i nie jest to zależne od rozdziału ??
 

Nusion

Kapłan
Na becie były wrzucone dwie wersje wyzwań, zupełnie losowo, niezależnie od rozwoju. Widocznie nam też się dostały obie wersje. Ci z wyższymi progami nagród mają również inne ilości medali za produkcje warsztatowe. Oprócz dwóch najkrótszych cykli są one większe
 

DeletedUser3575

Guest
No tak tylko my nie jesteśmy na becie i powinniśmy mieć gotowy produkt a nie testowy :) ja na główną nagrodę musze wyprodukować 37 skrzyni z narzędziami a koleżanka 100 .. bez komentarza
 

DeletedUser3771

Guest
Zależy to chyba od tego gdzie jest założone konto, poza PL mają wyższe nagrody i progi punktowe, w Polsce te niższe. Dyskryminacja ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Przypominam w ogłoszeniu jest napisane: "Będą różne rodzaje wyzwań, każdy z różnymi indywidualnymi zadaniami i nagrodami."
 

Koval92

Kapłan
W moim bractwie wszyscy odpuścili ten "event". Nagroda tragiczna a roboty w cholere, nikt nie bedzie zalogowany w grze co godzine zeby zbierać warsztaty. Nikt też nie ma miejsca żeby dostawiać po 20-30 warsztatów, wszyscy chcą iść do przodu z fabułą.

Ja próbuję, ale nie wiem po co. Chyba z nudy i depresji, jaką przynosi rozdział orków w grze.
 

DeletedUser2264

Guest
upload_2019-1-10_13-36-22.png

Mam niższe progi od innych i dużo mniej medali za zbiory, ktoś wie od czego to zależy???
 

DeletedUser3575

Guest
Ja rozumiem, że gra może indywidualizować zadania tak jak to robi w turnieju czy eventach (zależnie od rozdziału) ale jeśli większość bractwa zbiera 37 skrzynek z narzędziami na nagrodę główną a pojedyncze osoby aż 100 (niezależnie od stopnia zaawansowania miasta tak samo w chapterze 2 czy Amunach- a to ogromna różnica) a nie ma też innych pośrednich "indywidualnych" zadań to jest to hmmm irracjonalne. Dlatego prosimy o wyjaśnienie w jaki sposób są indywidualizowane zadania.
 

Hassano

Łucznik
No a nagroda główna to już wogóle szczyt szczytów.. tam muszą pracować idioci którzy chyba w to nie grają i nie wiedzą co jest wartościowe.. takie nagrody to nawet nie zachęcają do postawienia tych warsztatów na 1 poziom..
 

Sorcha

Rycerz
Progi progami, ale znowu jak widać na zdjęciu załączonym przez @Kattina częściowo opisy są po angielsku częściowo po polsku, wskażesz kursorem to masz po polsku bo tam jest w grze zapisane. Czyli "plansza" wzięta z bety a reszta gdzie jest dopasowane do różnych wersji językowych to może jest przetłumaczone, inaczej też by było po angielsku, prawda? Tylko czy jest sens zgłaszać takie błędy w przypadku kilkudniowego "eventu".
 
Do góry