• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Zgodnie z tym co podałem w najnowszej aktualizacji wyzwania nie będą zapowiadane:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
 

visit0r

Paladyn
Zgodnie z tym co podałem w najnowszej aktualizacji wyzwania nie będą zapowiadane:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
to dajcie bez zapowiedzi dajmy na to za 5 minut ;)
 

DeletedUser

Guest
Zgodnie z tym co podałem w najnowszej aktualizacji wyzwania nie będą zapowiadane:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!
Czyli już nawet wydania śmiesznego pseudo-eventu nie potraficie zaplanować. Brawo.

Wy tu macie niezly burdel w tym Archeo, siostry
 

Hassano

Łucznik
Zgodnie z tym co podałem w najnowszej aktualizacji wyzwania nie będą zapowiadane:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!

Ty sobie jaja robisz?!?!?! To najlepiej zamknij to forum w pizduu i po problemie.. Zaraz sie okaże że 3/4 ludzi nawet eventów nie będzie robić bo bez listy zadań staną sie niewykonalne.. IG kolejny raz ładnie daje dupy.. robi wszystko co sie da abyśmy przestali w to grać..
 

DeletedUser3575

Guest
Nie powiesz mi że nie ogarniesz zrobienia kilku produkcji maniek czy warsztatów bez zapowiedzi...

Jarq nie mówi o wieloetapowym, wymagającym wysiłku evencie tylko wyzwaniu, które zrobiło się niejako samo niewielkim nakładem sił.

Mi się wyzwania podobały i czekam na kolejne zwłaszcza jeśli nagrodami będą te świstki do tworzenia będzie shopping w akademii :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Co ma piernik do wiatraka ?
To, że lubisz wyzwania nie ma nic do tego, czy sobie Hassano poradzi z eventem, co z kolei nie ma nic wspólnego z tym, że zapowiedź na forum, że coś będzie wprowadzone bez zapowiedzi jest skrajnym debilzmem, wielkim bajzlem i to jest przedmiotem krytyki - kolejna cegiełka do tego całego syfu , który od dłuższego czasu ma miejsce.

Wielkie G sobie zaplanowało , że będzie działać bez planu, czy raczej usankcjonowało stan obecny - nie wiemy kiedy, nie umiemy oszacować, nie potrafimy zrobić na czas, jak będzie to będzie, a jak nie to nie będzie.

Przy okazji - jak tam renowacja, Jarq ?
Niech zgadnę - Nic wie wiemy , jak się dowiemy to wam powiemy ?
Unknown yet. When we know, we will let you know
https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/royal-restoration-spell.11971/page-10#post-68728
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3575

Guest
No właśnie nie rozumiem Waszej frustracji w tej konkretnej rzeczy że wyzwania będą miały charakter losowo, bez ustalonego schematu, pojawiających się minieventów.

Taka kartkówka bez zapowiedzi, ale nie możesz zgłosić nieprzygotowania. Jak żyć?
 

DeletedUser

Guest
Zgodnie z tym co podałem w najnowszej aktualizacji wyzwania nie będą zapowiadane:
  • Wyzwania będą stanowić jeszcze większe wyzwanie! W przyszłości będą pojawiać się bez wcześniejszej zapowiedzi. Miejcie oczy szeroko otwarte, nie przegapcie żadnego wyzwania i zdobywajcie wspaniałe nagrody podczas gry!

A że tak zapytam oficjalnie @jarq, co w ogóle IG zapowiada?
- trąbka wywala komunikaty w momecie wejścia czegoś w życie
- promocje wchodzą na ekranie w momecie kiedy są

nie liczę tego jako zapowiedzi tylko jako wytłumaczenie tego co mi się dzieje na ekranie
- turnieje są cykliczne
- ewenty ... jak rozumiem to IG ma na myśli, ale przecież TEGO NIE ZAPOWIADA to robi społeczność, bo jak co do czego to zawsze jest że to nieoficjalne dane (sic!)

- powiedzmy że aktualizacje mają zapowiedzi, aczkolwiek jak sprawdzono empirycznie 1 na 10 ma jakąś wartość merytoryczną reszta jest dla picu

W takim razie prosiłbym o informacje tu i teraz co IG zapowiada. Proszę tylko bez pitolenia o rzeczach jak renowacja czy budynek społeczności, bo to zapowiadają, zapowiadają ... itd równie dobrze ZUS mi emeryturę zapowiada
 

DeletedUser

Guest
Taka kartkówka bez zapowiedzi, ale nie możesz zgłosić nieprzygotowania. Jak żyć?
Jak już lecisz takimi porównaniami to dla mnie już co prawda zamierzchłe czasy, ale od zawsze kartkówki bez zapowiedzi robili nauczyciele, którzy się nie przygotowali do prowadzenia lekcji.
Taki paradoks, nieprawdaż ;):
Paradoksem to jest biegunka, kiedy się defekuje i rzadko i często - zupełnie jak IG, a raczej w tym kontekście G ;)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak jak @Ljosael napisał wyzwania niejako robią się same przy okazji, więc nie wiem dlaczego tak bardzo wam przeszkadza to że nie będzie to już wcześniej ogłaszane. Taki jest zamysł tego wydarzenia aby było one "niespodzianką" nie wszystko musi być zapowiadane.
 

DeletedUser

Guest
Powtórzę ponownie pytanie, bo chyba nie dotarło:
- z opisu wynika, że brak zapowiedzi miałoby być czymś dziwnym od codziennego podejścia IG
- z przeglądu jaki znam wynika że standartem IG jest brak zapowiedzi, więc co tu ogłaszać

Dlatego ponownie pytam, jeśli to ma być novum (tj brak zapowiedzi) co w takim razie jest w ogóle zapowiadane strony IG?

Przy okazji przypominam też, że beta to nie zapowiedź, bo zawsze są adnotacje "że to się może zmienić na prawdziwym serwerze" itd, itp w każdym odcieniu.

Edit:
PS. To dosyć śmieszne jeśli Wyzwania "robią się same" to co to za wyzwanie :p. A tak serio jak ktoś chce osiągnąć budynek to jednak ciut musi się przyłożyć
PSS. A "niespodziankami" to są wasze Aktualizacje albo raczej nowe błędy po ich wprowadzeniu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak jak @Ljosael napisał wyzwania niejako robią się same przy okazji, więc nie wiem dlaczego tak bardzo wam przeszkadza to że nie będzie to już wcześniej ogłaszane. Taki jest zamysł tego wydarzenia aby było one "niespodzianką" nie wszystko musi być zapowiadane.
jarq, napiszę to otwarcie - widząc tak lekceważące i protekcjonalne podejście z trudem się powstrzymuję od inwektyw a czasami nie daję rady.
146 koszów zakupów lub 100 x skrzynek z narzędziami się "samo zrobi przy okazji" ? Ile to będzie trwało przy 6-10 warsztatach ?
Proszę Cię , pomyśl czasami zanim coś napiszesz.

Masz przynajmniej informację, czy wyzwanie będzie takie samo dla wszystkich - czy znowu takie G , jak poprzednio (gdzie nie wiadomo dlaczego część graczy miała inne wymagania niż reszta) ?
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/wyzwania.3523/page-3#post-41919
 

visit0r

Paladyn
jarq, napiszę to otwarcie - widząc tak lekceważące i protekcjonalne podejście z trudem się powstrzymuję od inwektyw a czasami nie daję rady.
146 koszów zakupów lub 100 x skrzynek z narzędziami się "samo zrobi przy okazji" ? Ile to będzie trwało przy 6-10 warsztatach ?
Proszę Cię , pomyśl czasami zanim coś napiszesz.

Masz przynajmniej informację, czy wyzwanie będzie takie samo dla wszystkich - czy znowu takie G , jak poprzednio (gdzie nie wiadomo dlaczego część graczy miała inne wymagania niż reszta) ?
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/wyzwania.3523/page-3#post-41919
rożnica w wymaganiach dla części graczy wynika z zasady że są równi i równiejsi
 
co to się stało, że wszyscy raptem zamilkli?
Na PB wszyscy ponarzekali ? Ponarzekali...
Na aktualizacje ponarzekali ? Ponarzekali...
Na IG, na Tworzenie, na obsluge, na Wyzwania
ponarzekali ? Alez oczywiscie, jakzeby inaczej ;)
Kurcze, na wszystko juz zesmy ponarzekali.
Nic nowego na razie nie wchodzi, to i nie ma na
co narzekac ;) Chociaz nie, czekaj. @kikimora
jeszcze dzis nie narzekala na brak wiadomosci
na apce, wiec wciaz jest nadzieja :D
 

visit0r

Paladyn
Na PB wszyscy ponarzekali ? Ponarzekali...
Na aktualizacje ponarzekali ? Ponarzekali...
Na IG, na Tworzenie, na obsluge, na Wyzwania
ponarzekali ? Alez oczywiscie, jakzeby inaczej ;)
Kurcze, na wszystko juz zesmy ponarzekali.
Nic nowego na razie nie wchodzi, to i nie ma na
co narzekac ;) Chociaz nie, czekaj. @kikimora
jeszcze dzis nie narzekala na brak wiadomosci
na apce, wiec wciaz jest nadzieja :D
a jak tu skutecznie narzekac na cokolwiek jak moderacja w trybie przyspieszonym kasuje posty nazywajac je offtopem ;(
 
Do góry