• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

DeletedUser1641

Guest
Już widzę. Nie. Więc mam inne pytanie, czy jak za 3h włączę skrzynkę 1d jeszcze w trackie trwania przyspieszenia, to zbiorę ją za 9h, czy za dobę?

//Połączono: Hajmdal

Nusion. Dzieki. Napisaliśmy w tym samy czasie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
tak bez terminowo tylko że licząc ile mi tych budyneczków wejdzie w 4x4 znaczy 8PW/24h przez nawet 100dni to jednak księga to wypada przy tym słabo :oops:
na max na 5PW tylko gdzie ja nazbieram tyle PW a raczej wyrzucę co za tym idzie przydatność cudu maleje wraz z rozwojem
dla mnie to ma same plusy bo bo te budyneczki bez żalu usunę po tych 100 dniach
Księga to zawsze był cudak startowy - bardzo przydatny na początku - niewielki, efektywny dopóki czasy zwiadu są niskie , bonus z PW zawsze był średni.
Z czasem jego efektywność bardzo spada, tyle, że niewiele miejsca zajmuje + w eventach szybki zastrzyk młotków pozwala na skończenie zadań z młotkami od ręki.
 

DeletedUser

Guest
Taką samą.

Wcześniej były 2 wersje (przez pijanego informatyka specjalnej troski, który opublikował nie te pliki, które powinien, dla części graczy):
wersja I : warsztaty : 1,3,7,14,24,35 (pkt za kolejne produkcje) ; biblioteka - 3503
wersja II : warsztaty : 1,2,8,18,49,115 (pkt za kolejne produkcje) ; biblioteka - 4350 (łatwiejsza dla dłuższych produkcji)

Teraz jest wersja I dla wszystkich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Powiem tak, że przez tą nr I omal nie rozwaliłem smartfona o ścianę, ledwo doczłapałem do połowy i tyle. Może dziwny jestem ale strasznie ciężko mi się nawiguje po mieście a zbiory to męka. Poza tym w tygodniu nie każdy ma czas by co godzinę logować się do gry :p

A co manu na 24h i 48h tych nie będzie od momentu wejścia w żywe towary wszystkie zadania z tym związane zostały zmienione (niezależnie czy to ewenty czy inne)
 

DeletedUser

Guest
Tak jak @Ljosael napisał wyzwania niejako robią się same przy okazji, więc nie wiem dlaczego tak bardzo wam przeszkadza
Jak to - wyzwanie się nie zrobiło samo ? Przy okazji ?:D:D:D:D:D

Przecież to tylko 250 produkcji 3h , 500 produkcji 1h albo 1168 produkcji 15 min. ;)
Co za problem - postawić 500 warsztatów i za godzinę skończyć mini-event.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ojej, bo ja myślałem, że się zrobi samo, przy okazji, tak jak napisał jarq - on jest, no, tym, community managerem, myślałem, że się zna :D
 
Nie jest tak zle :) Tym razem bylo przyspieszenie produkcji, a nawet jak
nastepnym razem go nie bedzie, to wiemy juz przynajmniej tak mniej wiecej, co
nas czeka i ile mniej wiecej wysilku takie Wyzwanie bedzie kosztowac.
Z takim ekhmm... "doswiadczeniem" tuz po wejsciu Wezwania bedzie mozna
mniej wiecej ocenic, ile trzeba dostawic warsztatow, jesli Wyzwanie okazaloby
sie podobne do poprzedniego ;) Najwazniejsze, ze nie trzeba ustawiac
zadnych zadan jak w PB, reszta to juz maly pikus ;)
 

DeletedUser

Guest
Ja się cały czas nabijam z wypowiedzi jarqa
Oczywiście jak się ma 60-70 warsztatów z nastawionymi skrzynkami np. po skończeniu rozdziału i zaraz po przygodzie i jest przyspieszacz produkcji to się wyzwanie robi w 1,5 godziny (to wiem z autopsji - w 3 wioskach się udało ;) )

Nie zmienia to faktu, że mój kalkulator wykazał rzecz następującą:
Wyzwanie trwa ok. 3 dni - przy logowaniu 2 razy dziennie i produkcjach 9 godz. masz 6 zbiorów - żeby skończyć potrzebujesz 24-25 warsztatów dla wersji I (wtedy możemy mówić o robieniu przy okazji)

Można też oczywiście rzucić 350 zaklęć. Przy okazji oczywiście :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2264

Guest
z innej beczki, acz w obrębie tematu. Fajnie, gdyby można było zamieniać postawione już budynki eventowe na fragmenty, jednocześnie je usuwając. Ale to kolejna utopia, echhh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry