• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

DeletedUser2017

Guest
@jarq ma tylko nadzieję że nie będzie jak na becie czyli turnieju zostaną a wyzwania będą tylko dodatkiem do gry podobnie jak tworzenie ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z tego co wiem to na becie były jakieś problemy z wyzwaniami.
 

DeletedUser2017

Guest
Jak zawsze gracze wiedzą o wiele więcej niż CM - dziękuję @Nusion jesteś nieoceniona :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, wyzwania nie będą miały wpływu na turnieje, ale ten błąd na becie że turnieje się nie pojawiały był spowodowany własnie wyzwaniami.
 

Ethel

Rozbójnik
czy wyzwania będą ograniczone w czasie? i jakie będą nagrody za ukończenie wyzwań ?
 

Ethel

Rozbójnik
trzeba machnąć około 12 -14 warsztatów aby zrobić na spokojnie nie zużywając zaklęć - dla mnie ok
 

DeletedUser1921

Guest
A gdzie jest możliwość wyrażania opini na temat aktualizacji. Wyzwania są nie dopracowane. Gdzie i jak będzie możliwość zdobycia odznaki gildi("użyj 10 pw u innego gracza"). Skoro w debilnej aplikacji nie można tego robić. Co mnie obchodzą ikony,skoro jest wiele rzeczy do naprawienia. A odnośnie pb to jest syfem i marnowanie 6 dni,na bez sensu przygodę bractw,gdzie nagrody są do dupy i są nie warte zachodu.
 

Sorcha

Rycerz
Czy te Wyzwania zastąpią Przygody Bractw? Czy to kolejna nowość, którą cześć będzie robić a część zignoruje się bo "nie warto", się "nie opłaca" itd,itp? Innymi słowy, kto na tym może skorzystać?
trzeba machnąć około 12 -14 warsztatów aby zrobić na spokojnie nie zużywając zaklęć - dla mnie ok
Nie każdego stać na te kilkanaście warsztatów jak pisze @Ethel Ja może nadrobię trochę zaklęciami, ale warsztatów to mam tylko to tyle ile eventy wymagają (a i to nie zawsze).
 

Nusion

Kapłan
Wyzwania to zupełnie inny event niż Przygody. I trudno to zignorować, ponieważ zadania zaliczają się tu same automatycznie gdy zbieramy produkcje warsztatowe (jakiekolwiek) lub rzucimy którekolwiek zaklęcie (oprócz katalizatora). Może tak "przy okazji, niechcący" nie dojdzie się do ostatniej nagrody, ale po drodze z pewnością większość nagród wpadnie. Te kilka dodatkowych warsztatów, o których Ethel napisała wyżej to właśnie po to, żeby wyzwania zrobiły się "same" ze zwykłych produkcji 3 czy 9h i nie trzeba było ustawiać 5-15 min :)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Dzięki za szybką odpowiedź @Nusion. Niektórych zaklęć używam stale, niektórych w razie potrzeby więc chyba nie będzie problemu, a co do warsztatów to zależy jak miejsce pozwoli ale 4 tylko mam "produkcyjne' reszta to kilka eventowych, narzędzi zaczyna czasem brakować, przed wejściem w rasy nie było co z nimi robić.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nie ma żadnych planów zastąpienia czegokolwiek wyzwaniami.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z planami to firma jest ostrożna bardzo, jeśli coś będzie miało zostać wprowadzone to zostanie to ogłoszone.
 

Koval92

Kapłan
Ja mam nadzieję, że renowacja zostanie wprowadzona w ciągu następnych 2-3 tygodni, bo jeśli nie zostanie wprowadzona w ogóle to będzie to skandal jakiego jeszcze w tej grze nie było, niektórzy pół roku specjalnie trzymają budynki z wydarzeń żeby móc je ulepszyć, rezygnując z miejsca w mieście (którego przez łapczywość na kasę twórców gry nie ma zbyt dużo) na inne budynki.

Dalej czekamy na odpowiedź kiedy będzie budynek społeczności elvenar 2x2 wzorowany na leśnych elfach które wygrały ankietę 7 miesięcy temu, dający niesamowite bonusy kultury i populacji, które również wygrały ankietę i który jest już 2 miesiące po terminie wprowadzenia.

Co do wyzwań, za taki trud to powinny być placówki handlowe deluxe dające z 15-20% towarów rasy a nie taki szajs.
 

DeletedUser3575

Guest
A ja się cieszę że niewielkim wysiłkiem, z bieżącej produkcji, bez niszczenia cennych zaklęć i bonusów będzie można zdobyć składniki do tworzenia. Biblioteka będzie bardzo miłym dodatkiem - książeczek nigdy dosyć :)
 
Do góry