• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne Wyzwania

Hassano

Łucznik
Nie dość że ociągali sie z dodaniem to jeszcze WIELBŁĄD musieli zrobić czyli opisy po angielsku.. ehh co za partacze.. Dobrze że chociaż opisy nagród są po polsku..
 

Koval92

Kapłan
Mi tam rybcia te wyzwania. Fragmenty się przydadzą. Gorzej, że podczas eventu walentynkowego są zadania 'zdobądź 300 fragmentów" i zdobądź 900 fragmentów. Jak ktoś nie trzymał śmieci do kasacji w akademii to ma problem.
 

visit0r

Paladyn
Ale jakby nie patrzec to i tak jestesmy do przodu wlasnie o te 24h produkcje ktore czekaly na zebranie.
Ciekawie by bylo gdyby tym razem wprowadzili wyzwanie na surowce, to by dopiero byl lament ze sie zmarnowaly 24h produkcje :D
A juz mialem narzekac ze tym razem dostalem te trudniejsza wersje wyzwania na 3500pkt :D
nie moga zrobic wyzwan na 24 h produkcje manufaktur, w wyzszych epokach manufaktura produkuje 3 lub 9 h
 

Hassano

Łucznik
Chodzilo o produkcje 24h z warsztatow, ktore gracze nastawili przed obecna
edycja wyzwan, a ktore poszlyby na marne, gdyby tym razem w Wyzwaniach
wymagane byly produkcje z manufaktur.

Ale ja już widze te lamenty gdyby jednak wprowadzili że nie z warsztatów tylko z manu były by medale :p
Zaraz byłby hałas że starzy gracze znowu mają pod górke bo nie nastawią produkcji na 2 doby :D
 
Prawdopodobnie nie bedzie takiego problemu, bo widac, ze IG
poszlo w kierunku Wyzwan bez zapowiedzi i premiowania
tych krotszych produkcji juz w trakcie. Przypuszczam, ze Wyzwania
na manu beda, ale produkcje trwajace 2 doby nie mialyby
zadnego sensu w sytuacji, kiedy cale Wyzwanie trwa 3 doby :)
Prawdopodobnie wcale ich nawet w tego typu Wyzwaniu nie bedzie,
ale oczywiscie tak tylko sobie gdybam... ;) Z eventow produkcje
48h z manufaktur tez przeciez calkowicie zniknely, prawda ?
 

DeletedUser2262

Guest
A jak wygląda w żywych towarach w eventach produkcja 24h towarów?
 

Koval92

Kapłan
Na serwerach amerykańskich są skrócone czasy produkcji w warsztatach, aby pomóc graczom w wyzwaniu. @jarq dlaczego polscy gracze są gorzej traktowani w tej kwestii?


50706047_995036410693961_8845155460127391744_n.jpg
 

DeletedUser

Guest
Na serwerach amerykańskich są skrócone czasy produkcji w warsztatach, aby pomóc graczom w wyzwaniu. @jarq dlaczego polscy gracze są gorzej traktowani w tej kwestii?
Nie są gorzej - my dostaliśmy w zamian błąd serwera, a amerykańscy gracze muszą obejść się smakiem.
Po przeprowadzeniu szeroko zakrojonych badań rynku przy użyciu zaawansowanych, specjalistycznych narzędzi wyszło, że tego gracze oczekiwali.

A jak wygląda w żywych towarach w eventach produkcja 24h towarów?
Wygląda, tak, że jej nie ma - jest produkcja normalnych towarów na 3 i 9 godz. i żywych na 3 i 9 godz. w manufkach od 24 poziomu wzwyż ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
nagroda nawet lepsza niż za PB tak serio rozważam usunięcie cudu księga tajemnic
nom w sumie to jest chyba najgorszy cud w grze ale gdzieś kiedyś wybudowałem i sam się rozbudował
i tak nie wiedziałem co z tym fantem zrobić ale jak będzie więcej takich wyzwań z tą nagrodą to leci do kosza ;)
 

DeletedUser3033

Guest
1PW/24h budyneczek 2x1 gdzie księga tajemnic 4x4 a max rozbudowana daje chyba 5PW/24h
 

DeletedUser3033

Guest
a tam mi pasuje dobrze że nie dali jednorożca bo by mnie krew zalała ;)
 

DeletedUser3575

Guest
Księgę masz bezterminowo a bibliotekę na 100 dni jeśli mnie pamięć nie myli. Ale miejsca zajmuje malutko i dość często się pojawia ostatnio. Ja księgę już dawno wywaliłam pod inne cuda.

//Połączono: Hajmdal

Ruszyło przyspieszenie warsztatów :) trwa 4 godziny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3033

Guest
tak bez terminowo tylko że licząc ile mi tych budyneczków wejdzie w 4x4 znaczy 8PW/24h przez nawet 100dni to jednak księga to wypada przy tym słabo :oops:
na max na 5PW tylko gdzie ja nazbieram tyle PW a raczej wyrzucę co za tym idzie przydatność cudu maleje wraz z rozwojem
dla mnie to ma same plusy bo bo te budyneczki bez żalu usunę po tych 100 dniach
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Tak, ruszyło to była tylko kwestia przesunięcia czasowego a nie tego że mamy coś później.
 

DeletedUser1641

Guest
Witam. A czy przyspieszenie obejmie już rozpoczęte produkcje?
Tzn. Wstawiłem godzinę temu na 3h, i mam 2 h, a nie np. 1h.
 
Do góry