• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Wzmocnienia ataku i życia

H U Z A R

Wędrowiec
Czy wzmocnienia ataku i swobodne ulepszenia nie działają w 5-tym rozdziale.Wbiłem sobie teraz żeby przelecieć iglicę a tutaj zonk.Co jest ?
 

Klops

Rozbójnik
Nie wydaje mi się, żeby rozdział miał wpływ na to czy buffy jednostek działają, czy nie. Robię iglicę na dwóch światach wszystko działa jak należy, jednak moje wioski iglicowe są w 3 rozdziale.
 

Deleted User - 198835

Guest
Ja na s3 już w 5 rozdziale miałem feniksa ognia i ulepszenia jednostek , to mi działały
Zgadzam się z opinią @Nusion , że jak nie działają u Ciebie , to trzeba pisać do suportu , bo powinny w każdym momencie i nie ważne w którym rozdziale jesteś
 

chiyou16

Wędrowiec
też mam ten sam problem że nie działają budynki na wzmocnienie ataku czy zdrowia oraz fenix. Zgłosiłem do supportu ale czekam na odpowiedź
 
Ktos w bractwie tez twierdzi, ze ma nieaktywne wzmocnienia, ale wojsko walczy tak, jakby byly aktywne. Mozliwe, ze to tylko blad wizualizacji.
Zaraz sam to sprawdze.
EDIT:
Sprawdzilem i rzeczywiscie wyglada to tak, ze bonus ze wzmocnien nie jest pokazywany w statystykach jednostek, ale walka nimi wyglada zupelnie normalnie, tzn. jednostki walcza z dzialajacym bonusem ze wzmocnien i Feniksa. Czyli to blad wizualizacji.
 
Ostatnia edycja:

Acca

Wędrowiec
Hey,
mam nadzieję, że to wizualny błąd. Mam odpalonego feniksa ognia i dodatki z cudów - w statystykach jednostek jednak nic o tym nie ma. Przed wprowadzeniem kotła wszystko było widać, aktualnie zero.
 
Do góry