• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

X czy Y

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser79
  • Data rozpoczęcia

jakub357

Łucznik
polski rap
zapłacenie za dodatkowy bagaż na lotnisku i komfortowa podróż, czy ubranie się we wszystko co się da i upchanie niezbędności do bagażu podręcznego?
 

DeletedUser

Guest
Trudne pytanie. Nie znam żadnego z nich. Wybieram alfabetycznie. John Williams. Gry strategiczne czy RPG?
 

Sorcha

Rycerz
Grałem w strategie (RTS) i w RPG i mogę powiedzieć, że wybieram RPG, z racji że gram czasami online w MMORPG.

Jeśli wycieczka z partnerem/partnerką to jaka: podróż w nieznane czy wykupiona wycieczka z przewodnikiem w zorganizowanej grupie?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3877

Guest
Najchętniej wykupiony wypasiony hotel i catering, ale bez przewodnika i grupy, a poza hotelem nieznane. W ostateczności jednak pierwsza opcja.

Spełnianie marzeń i bieda czy działanie wbrew sobie, ale za to względne bogactwo?
 

DeletedUser

Guest
Spełnianie marzeń i bieda. Zdecydowanie. Jeśli działam wbrew sobie, to nie jestem szczęśliwy.
Książka czy film?
 

DeletedUser3877

Guest
ooo, to interesujące pytanie. Nie raz się zastanawiałam. Jednak predator, ale to ... no temat rzeka.

Kultura wschodu czy zachodu?
 

DeletedUser

Guest
Kultura Zachodu.
Polska to kraj zachodni. Wyrosłem w kulturze europejskiej, katolickiej.
Córka czy syn?
 

DeletedUser

Guest
Batman.
Podobny jest bardziej do mnie niż Robin. Ha ha ha. Jest poważny, stabilny, odważny, daje poczucie bezpieczeństwa. I ma ten niski, uwodzicielski głos. To cały ja. Ha ha ha.
Wybierasz związek czy bycie singlem?
 

DeletedUser1447

Guest
jeśli do teatru, to tylko w dresie.


pączek z majonezem czy drożdżówka z musztardą?
 

DeletedUser3575

Guest
Po długim zastanowieniu pączuś z majonezem

Sławomir czy Tool?
 
Do góry