• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ZŁOTO I NARZEDZIA [CZYTAĆ]

• Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

eXistenZ

Guest
Prosze mi powiedzieć, znam sposob zeby robic dziennie nawet po 2 miliony zlota :D tyle ile macie czasu nie wiem czy to bug? :D ale cieszy moja mordke co o tym sadzicie . narzedzia rowniez ale innych rzeczy to juz nie

ulQuiorra

Rycerz
Wiesz ja tez tyle dziennie wyciagam ale nie wydaje mi sie zeby to byl "sposob"..... Ewentualnie natknales sie na buga ktorego wykorzystujesz, team to przeczyta, sprawdzi ci konto i sie pozegnamy :confused::confused:

eXistenZ

Guest
Po prostu robie misje zbierz 50.000 zlota i ciagle powtarzam i ta 2000 zasobow. Tak moze byc?

Feragas

Guest
Za taki offtop z "trollowaniem" powinno być upomnienie i zamknięcie tematu

eXistenZ

Guest
Ale ja pytam czy to jest zle jak powtarzam ciagle jedna i ta sama misje? npo 2000 narzedzi?

eXistenZ

Guest
No t odziekuje zaa wyczerpujaca odpowiedz :) Hikari jak mozesz wejdz na ts3 : WAntedTM.pl i piknij mnie egizstenz bo musimy pogadac!

Macedor91

Wędrowiec
wiecie o co mu chodzi ? jest zadanie zebranie 600 dobr wykpuje 600 dobr z handlu i ma wykonane zadanie tyle ze on robi to z kims i nie traci nic surowcow raz on daje np 600 marmurow za 600 stali a ta 2 osoba na odwrot i oni robiac takie cos moga zebrac grube miliony jak dla mnie to jest wykorzystywanie buga :) niech sprawdzi to admin lub ktos inny nie wiem kim jest ta 2 osoba :)

ulQuiorra

Rycerz
Haha o tym tez wiedzialem z bety ale osobiscie nie uzywalem, strata czasu ;) Wystarczy robic ten quest z wlasnych zbiorow, potem ewentualnie dokupowac ale zeby sie tak bawic na zmiane to masakra:confused:

Macedor91

Wędrowiec
w taki sposob moze zarobic tak jak napisal grube miliony nie dziwie sie ze nagle w kilka h skoczyl z top 30+ na top 20+:)

Status
Zamknięty.