• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ZŁOTO I NARZEDZIA [CZYTAĆ]

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Prosze mi powiedzieć, znam sposob zeby robic dziennie nawet po 2 miliony zlota :D tyle ile macie czasu nie wiem czy to bug? :D ale cieszy moja mordke co o tym sadzicie . narzedzia rowniez ale innych rzeczy to juz nie
 

DeletedUser9

Guest
Podaj ten sposob to ci powiemy bo poki co i ja cie nie rozumięęę ę ę ę :eek::eek:
 

DeletedUser9

Guest
Wiesz ja tez tyle dziennie wyciagam ale nie wydaje mi sie zeby to byl "sposob"..... Ewentualnie natknales sie na buga ktorego wykorzystujesz, team to przeczyta, sprawdzi ci konto i sie pozegnamy :confused::confused:
 

DeletedUser13

Guest
Pytanie? Pochwała? Żal? Zagadka? Nie ogarniam... :eek::eek::eek::eek::eek:
jackiechan-e1409816921814.jpeg
 

DeletedUser

Guest
Po prostu robie misje zbierz 50.000 zlota i ciagle powtarzam i ta 2000 zasobow. Tak moze byc?
 

DeletedUser

Guest
Za taki offtop z "trollowaniem" powinno być upomnienie i zamknięcie tematu
 

DeletedUser

Guest
Ale ja pytam czy to jest zle jak powtarzam ciagle jedna i ta sama misje? npo 2000 narzedzi?
 

DeletedUser14

Guest
Nie, nie jest, jest nawet wskazane powtarzanie o ile jest to zadanie powtarzające się.
 

DeletedUser

Guest
No t odziekuje zaa wyczerpujaca odpowiedz :) Hikari jak mozesz wejdz na ts3 : WAntedTM.pl i piknij mnie egizstenz bo musimy pogadac!
 

DeletedUser14

Guest
Proszę :)

Nie mam ani Ts3 ani mikrofonu, więc chyba muszę odpuścić :p
 

DeletedUser55

Guest
wiecie o co mu chodzi ? jest zadanie zebranie 600 dobr wykpuje 600 dobr z handlu i ma wykonane zadanie tyle ze on robi to z kims i nie traci nic surowcow raz on daje np 600 marmurow za 600 stali a ta 2 osoba na odwrot i oni robiac takie cos moga zebrac grube miliony jak dla mnie to jest wykorzystywanie buga :) niech sprawdzi to admin lub ktos inny nie wiem kim jest ta 2 osoba :)
 

DeletedUser55

Guest
takie cos powinno byc odrazu napisane na forum o bledzie gry . ja sie dowiedzialem od niego na ts
 

DeletedUser9

Guest
Haha o tym tez wiedzialem z bety ale osobiscie nie uzywalem, strata czasu ;) Wystarczy robic ten quest z wlasnych zbiorow, potem ewentualnie dokupowac ale zeby sie tak bawic na zmiane to masakra:confused:
 

DeletedUser55

Guest
w taki sposob moze zarobic tak jak napisal grube miliony nie dziwie sie ze nagle w kilka h skoczyl z top 30+ na top 20+:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry