• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ZŁOTO I NARZEDZIA [CZYTAĆ]

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
@ulQuiorra u mnie sasiedzi ciagle wystawiaja 1:1 to ja kupuje i mam ten quest :p nosh :p


z top 30+ do top 20+ wskoczylem normalnie :OOOO
 

DeletedUser14

Guest
To chyba nie błąd, ja takie zadania dostawałem na Becie i właśnie poprzez handel je używałem (w końcu: zbierz X towarów, to zbierz z handlu, niekoniecznie z budynków), chyba najprzyjemniejsze zadania ^^
 

DeletedUser68

Guest
a to dlaczego ja takich zadań nie dostaje. Ciągle mam tylko podnosić jakieś manufaktury. jedno skończę, to zaraz mi takie samo drugie wpada :mad:
 

DeletedUser14

Guest
Są takie zadania na początku, typu zbierz 40 desek, zbierz 60 marmuru, itd... Więc z handlu jest najszybciej, chyba nie ma doprecyzowanego, że z Twoich budynków, a skoro z handlu zalicza, to powinno tak być :p
Więc to chyba nie jest złamanie zasad fair play, bo każdy może tak zrobić, a nie jakaś wybrana osoba która wie jak ;)
 

DeletedUser

Guest
Hikari ma rację - to nie jest bug jako taki. Co do zasad fair play - jest to dyskusyjne ale nie potępiałbym ludzi wykorzystujących tą... hmm... lukę. Ale powinno to zostać poprawione w którejś najbliższej aktualizacji na "wyprodukuj xxx złota/młotków/surowców"
 

DeletedUser37

Guest
Witam ;)

Że temat "Czy to bug?" został zamknięty, a w odpowiedzi jest:

Wykorzystywanie błędów gry jest naruszeniem zasad,.Wszelkie usterki należy zgłosić.

Więc pisze tutaj, chodzi o to samo.

Ale o jakim błędzie mówimy? Mamy zadanie zdobądź XX towaru a dostaniesz XX złota i XX zaopatrzenia. Nie jest napisane że musimy dany towar sami wyprodukować, równie dobrze możemy kupić od kogoś.

A że zadanie jest powtarzalne, to co mam/mamy zrobić, pomijać bo nieładnie? Osobiście nie uważam żeby było tu coś nie fair.
Dodam tylko, że to zadanie miałem tylko raz i owszem kupiłem towar na rynku a nie czekałem aż mi się zrobi w moich manufakturach.

Edit: Teraz mi przyszło do głowy, jeśli wykonanie tego zadania poprzez kupno towaru na targu, to naruszenie zasad, to powinno też się zabronić handlować, bo wiadomo po co komu towar jest potrzebny? A handlując wszyscy naruszamy zasady.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser55

Guest
jak mogles miec raz te zadanie? mozliwe ze jeszcze go nie masz :) jest zdobycie 600 dobr i nagroda 30k zlota i 1500 narzedzi . im dalej zrobisz glowne zadanie tym inne bardziej oplacalne dostajesz zadanie poboczne
 

DeletedUser37

Guest
No miałem tylko raz, może trzeba pomijać to co się da żeby dostać, nie wiem.
 

DeletedUser9

Guest
Samo zadanie nie jestem zadnym bugiem, ale w sumie niewiem jak nazwac taka sytuacje jak opisano wyzej ze na zmiane, raz ten kupi raz ten i tak w ciagu paru chwil miliony... Wykorzystywanie questu, ale czy to nie legelalne w takim stopniu?:eek:
 

DeletedUser

Guest
Jest nielegalne, jeśli robia to osoby z tego samego łącza i jest to tzw. pushing

"Surowo zabroniony jest pushing, czyli tworzenie kont w celu wspierania innego (np. poprzez przesyłanie Punktów Wiedzy czy innych zasobów)"
 

DeletedUser63

Guest
Czy te zadania poboczne można anulować w nieskończonosć i robić te które da sie zrobić najszybciej ? ale z drugej strony czy to nie bedzie mjało negatywnego wpływu na rozwój jak dojdzie sie do sytuacji gdzie się bedzie dostawało same niewykonalne na danym etapie gry
 

DeletedUser9

Guest
Szkodniczek - tak. Mozesz w nieskonczonosc anulowac i robic np tylko 1 quest, osobiscie robie tylko 2-3questy w kolko przy zbiorach, reszta to randomowo jak jest cos aktywne np podbicie prowincji i cos pdobije to sie zrobi, a tak to mzoesz smialo robic tlyko wybrane ;)
 

DeletedUser55

Guest
wlasnie tylko ze on robi to w taki sposob ze wymienia sie z kims tak jak pisal po 300 1:1 nic nie tracac i w 2 strone i moze robic tak w nieskonczonosc . mozna powiedziec ze zrobienie tego questa czyli zarobienie 30k +1500 narzedzi zajmie mu okolo 1 min bo zanim anuluje inne poboczne questy troche potrwa dokladnie z 1 min ^^ wiec w przeliczeniu 30k x60 to nam daje jakos 1.8kk kasy + 90k narzedzi w takim tempie jesli by z kims przymaniaczyl to w 10h jest wstanie zebrac 18kk kasy xd co mu daje w niesamowitym tempie zrobic drzewko technologiczne. pozatym jesli mialbym tak samo zrobic jak on to wystarczy ze ugadam sie z kims obok mnie czy nie chce sie ze mna wymieniac 600 sur za 600 i tez moglbym w niesamowitym tempie zrobic tego questa .
 

DeletedUser9

Guest
No to w takim wypadku, jak juz Avilon gdzies wspomniala jest to zabronione. Ale jesli robisz to we wlasnym interesie uczciwie to mozna ile wlezie powtarzac jedne i te same questy. A takie cos to juz przesada...
 

DeletedUser

Guest
Myślę, że trzeba będzie wprowadzić jakieś ograniczenie np. maksymalnie 3 razy można zrobić to samo zadanie. Tak chyba będzie sprawiedliwie.
 

DeletedUser14

Guest
Nie, prędzej ograniczenie przeciwko takim sytuacjom jakie opisał Macedor :p Zadania powtarzalne są po to, żeby je powtarzać i się bogać, więc ich ograniczenie zaneguje to, po co powstały... Poza tym, ktoś zrobi te 3 razy i co, i będzie miał pustkę w zadaniach...
 

DeletedUser9

Guest
To by bylo bez sensu...po to sa powtarzalne zadania aby je robic ile sie chce, a raczej ile sie ma mozliwosc - o ile robi sie je uczciwie, tzn masz produkcje do zbioru - to robisz w kolko, ale wszelkie inne opcje jak np kupowanie towarow na zlaiczenie questu - owszem.
Ja z jednych zbiorow po 9h produkcji potrafie ten sam quest powtorzyc nawet 5-8 razy, wiec dlaczego mam nie miec takiej mozliwosci skoro robie to uczciwie?
 

DeletedUser13

Guest
Myślę, że trzeba będzie wprowadzić jakieś ograniczenie np. maksymalnie 3 razy można zrobić to samo zadanie. Tak chyba będzie sprawiedliwie.
Tyle razy spotkałem się z takimi przypadkami, na tylu wersjach gier, że nie wierzę we wprowadzenie ograniczenia... Pamiętam jak w grudniu 2012 na FoE było coś podobnego... I też miało być ograniczenie... No ale dopiero mamy 2015 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser55

Guest
jak dla mnie powinno byc te zadanie zmienione na zebranie z tego co sie ma a nie z handlu
 
Status
Zamknięty.
Do góry