• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

ZŁOTO I NARZEDZIA [CZYTAĆ]

  • Rozpoczynający wątek eXistenZ
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dokładnie jak wspomniał ulQuiorra to jest niedopatrzenie twórców gry czy błąd (bug) jak zwal tak zwal bo taka sytuacja psuje cala mechanike gry i sens w granie w nia i do czasu naprawienia jej / zmiany wykonywania zadań powtarzalnych czy potwierdzenia przez twórców gry , Team powinien traktować tak jako naruszenie regulaminu i zabronić wykorzystywania jej do czasu wyjaśnienia
 

DeletedUser13

Guest
Ul, nie kop pod sobą dołków. NIGDZIE nie masz napisane, że to jest bug. Nawet w temacie, do którego zamieściłeś linka tego nie ma.
 

DeletedUser48

Guest
Dokładnie jak wspomniał ulQuiorra to jest niedopatrzenie twórców gry czy błąd (bug) jak zwal tak zwal bo taka sytuacja psuje cala mechanike gry i sens w granie w nia i do czasu naprawienia jej / zmiany wykonywania zadań powtarzalnych czy potwierdzenia przez twórców gry , Team powinien traktować tak jako naruszenie regulaminu i zabronić wykorzystywania jej do czasu wyjaśnienia

Dobry człowieku, dlaczego tak to przeżywasz? Nie podoba się Tobie, nie jesteś za tym, uważasz, że tak nie powinno być, NIE RÓB TEGO.
 

DeletedUser13

Guest
Prawie jak na Forum FoE w temacie "Tworzenie gildii do walk GvG..." :oops:
 

DeletedUser

Guest
pewnie nie będę tego robił bo jaki to ma sens ?? 90% budynków nie jest potrzebne , drzewko technologii zrobione w 3-4 dni , ech sorki nawet walczyć na prowincjach nie trzeba jak w końcu kasa i surowce to nie problem zrobić przy takiej sytuacji .

po twoich wypowiedziach nie tylko z tego tematu ale innych to powinno się zrobić do Ciebie inna rejestracje do gry
Rejestracja do gry /// przejdź samouczek , jeśli nie chcesz to go olej /// wykorzystaj jak najwięcej błędów w grze /// Koniec gry po kilku dniach

Gra się dla przyjemności i po części dla rywalizacji z innymi graczami a nie granie na skróty
 

DeletedUser13

Guest
Nie mam zamiaru z Tobą polemizować bo albo nie przeczytałeś dokładnie moich postów, albo ich nie zrozumiałeś.
To nie pierwsza gra Inno, w której występują takie Perełki. I pewnikiem nie ostatnia.
Napisałem, że nie pochwalam takich praktyk, ale nie mogę wieszać psów na ludzi, którzy to robią.
Mam nadzieję, że odnośnik do mnie był po prostu kiepskim żartem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry