• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Złota łapka - nie zawsze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1747
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1747

Guest
Może to drobiazg, ale utrudnia grę.

Złota łapka sygnalizuje, że udzielając pomocy graczowi przy którym się znajduje otrzymamy dodatkowy bonus w postaci zasobów. Niestety nie zawsze jest to sygnalizowane. Wielokrotnie zauważyłem, że klikając rutynowo gracza przy którym "łapka" miała standardowe kolory otrzymywałem dodatkowy bonus. Można więc wyobrazić sobie sytuację, w której przeoczę fakt, że mógłbym zdobyć bonus.

Świat: Winyandor
Przeglądarki: Firefox, Chrome
Powtarzalność: bardzo często, ale nie udało się wykryć prawidłowości.

Ostatni obserwacja: gracz Joannel odwiedził mnie dziś o 11:36, o 12:30 ja udzieliłem je pomocy i dostałem bonus. Łapka u tego użytkownika miała standardowe beżowo-fioletowe barwy, a nie złote.

eltarro
 

Azulena

Rozbójnik
Niestety to występuje chyba wszędzie, od którejś niedawnej aktualizacji.

W rozmowach na inne tematy Gracze o tym wspominają, ja też to mam (Arendyll) ale chyba nikomu już się nie chce oficjalnie tego zgłaszać...

Pomału przyzwyczajamy się do tego, że po każdej aktualizacji są błędy - jak poważne, to się krzyczy, a takie jak te łapki się ...... lekceważy.
Bo ile można zgłaszać?
W zespole powinien być choć jeden tester, ale jak niedawno tu na Forum przeczytałam, jak "liczny" jest zespół od Elvenar, to mi opadły ... łapki. ;)

Nie dla wszystkich firm Free to Play oznacza to co dla Inno... a tą firmę założyli przecież Gracze.... Widocznie jednak nie-Gracze mają lepsze pojęcie o biznesie. :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry