• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zły czas budowy.

dkf385

Zwiadowca
Któryś raz już mam sytuację że podany czas rozbudowy jest inny niż faktyczny czas budowania.
Wczesniej na to nie zwróciłam uwagi, ale już 2 razy ustawiłam rozbudowę warsztatu która miała trwać 9h z minutami, czyli tyle ile nocna produkcja zasobów. Wchodzę zebrać i ustawić, a budowa ma trwać jeszcze godzinę.
 
Któryś raz już mam sytuację że podany czas rozbudowy jest inny niż faktyczny czas budowania.
Wczesniej na to nie zwróciłam uwagi, ale już 2 razy ustawiłam rozbudowę warsztatu która miała trwać 9h z minutami, czyli tyle ile nocna produkcja zasobów. Wchodzę zebrać i ustawić, a budowa ma trwać jeszcze godzinę.
Nie spotkalem sie jeszcze z takim bledem gry. Spotkalem sie natomiast wielokrotnie z bledem gracza (czyli moim wlasnym ;)). A raczej nawet nie bledem, tylko gapiostwem.

Przykladowy scenariusz:
- chce rozbudowac 2 warsztaty
- startuje rozbudowe w pierwszym warsztacie, pokazywany czas rozbudowy to 9h (dla przykladu)
- startuje rozbudowe w drugim warsztacie

Na koncu okazuje sie, ze rozbudowa drugiego budynku trwala o godzine dluzej. Co sie moglo stac ?
Na przyklad przed startem rozbudowy moja kwatera robotnicza miala tylko jedna dostepna motywacje od innych graczy, skracajaca czas budowy o 10%. Czyli nie zwrocilem na to uwagi, ale druga rozbudowa byla juz startowana z czasem 10h, a nie 9h, jak w przypadku tej pierwszej, skroconej dzieki motywce.

Jestes pewien/pewna, ze u Ciebie nie chodzi przypadkiem o cos podobnego ?
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Proszę podać więcej danych: na jakim poziomie był ten warsztat, czy to był jednorazowy przypadek, czy w innych budynkach także się to dzieje.
 

dkf385

Zwiadowca
Budowany na 14 poziom. Wcześniej też już się tak zdążyło, ale myślami że źle popatrzyłam na czas, albo cos mi się wydawało. Normalnie nie zwracam na to uwagi ale tym razem miały się skończyć budować razem z produkcją.
 
Do góry