• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zabawa quizowa

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 198835
  • Data rozpoczęcia

Kto lubi Poziomka

  • 1 Lubię

    Głosy: 5 71,4%
  • 2 Nie lubię

    Głosy: 1 14,3%
  • 3 Tutaj też zrobię awanturę

    Głosy: 0 0,0%
  • 4 Nie mam zdania , ale i tak zrobię awanturę

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

Deleted User - 198835

Guest
Nie wiedziałem , chociaż miało to być na śmieszno
Jak to zamknąć ?
Temat ma 2 dni zaznaczone do zamknięcia
 

Deleted User - 198835

Guest
Proszę @Urdur lub innego moderatora o skasowanie tematu, chciałem sprawdzić działanie ankiety i nie wiem jak ale się opublikowało
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Takie ankiety mozna zamieszczac w dziale "Dyskusja o grze", tam nie trzeba sie trzymac tak sztywnych regul jak w "Pomyslach i propozycjach" :)
 

Tajniakos

Paladyn
Post z "lekka" zbyt personalny...To nie jest kwestia czy go lubię czy nie bo go nie znam :D Znam natomiast jego nieumiejętność w argumentowaniu swojego zdania i bronienia nimi swoich racji i tego w nim nie lubię ;) Osioł ze Shreka tracąc argumenty by szybciej chyba odpuścił niż on :) ale
każdy ma prawo do swojej opinii i zdania tylko musi pisząc to publicznie liczyć się, że ktoś może te argumenty obnażyć.
Trzeba czasem umieć wyjść z twarzą gdy nasze argumenty padają bo tylko idioci bronią ich dalej a poziomek czasem potrafi dać się przekonać :) choć czasem zajmuje mu to troszkę czasu :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry