• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zadania Cudu K.G.K zastępują zwykłe?

Status
Zamknięty.

Azulena

Rozbójnik
Witam
postawiłam sobie wczoraj Kwitnącą Gildię Kupiecką i byłam baaardzo zadowolona z tego powodu, dokąd nie zauważyłam, że pojawiły się zadania z nią związane, a znikły zwyczajne zadania.

Czy tak ma być czy to błąd???

Czy zadania KGK mają zastąpić te zwykłe???


Jest zadanie "Zdobądź 15 marmurowych reliktów" czyli muszę czekać na Turniej Marmuru. I tyle czasu nie mieć zwykłych zadań???
 

DeletedUser1953

Guest
Po 1 Możesz podbić 2 prowincje marmuru i w ten sposób zaliczyć zadanie.
Po 2 jeżeli te questy są z tych opcjonalnych możesz odrzucać je tak długo aż dostaniesz quest który Tobie odpowiada.
 

Azulena

Rozbójnik
Po 1 Możesz podbić 2 prowincje marmuru i w ten sposób zaliczyć zadanie.
Po 2 jeżeli te questy są z tych opcjonalnych możesz odrzucać je tak długo aż dostaniesz quest który Tobie odpowiada.

Dzięki za pomoc. :)

Pytałam o co innego, czy zniknięcie zwykłych zadań jest błędem gry i mam to zgłosić do Pomocy, czy tak ma być - ale po Twojej odpowiedzi zaczęłam odrzucać, odrzucać i wreszcie to zadanie znikło, a wróciły zwyczajne zadania. ;)

Oczywiście to jest błąd - zwykłe zadania nie powinny "znikać" w dodatku bez wyjaśnienia. Ale to nie jest typowy błąd gry. ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser449

Guest
To nie jest błąd gry. Zadania dzielą się na główne (nie do odrzucenia), jednorazowe, questowe i cykliczne. To zadanie jest przykładem zadania jednorazowego. Zazwyczaj są splecione z wątkiem głównym, ale jak widać czasami można je uruchomić np. budując konkretny antyczny cud.
 

DeletedUser626

Guest
Nie jest to błąd i nic nie zniknęło (w sensie, nie na stałe) - budowa niektórych Antycznych Cudów odblokowuje mini serię 5 zadań, po ich zrobieniu wracają normalnie zadania, od momentu, gdzie się wcześniej skończyły.
 
Status
Zamknięty.
Do góry