• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

zadania cykliczne

Status
Zamknięty.

visit0r

Paladyn
jakie warunki trzeba spełnić aby w erze orki i gobliny zadania cykliczne zmieniły się z zadań ery poprzedniej na aktualną, support twierdzi ze ta zmiana nie następuje automatycznie po wejściu do kolejnej epoki tylko trzeba spełnić jakiś dodatkowy warunek, pytanie jaki ?
 

Elelkal

Rozbójnik
wiec juz do konca gry bede mial zadanie podnosic budynek do poziomu 11 lub wyzej za ktory dostane az 2000 narzedzi nagrody majac budynki na poziomie 22 ;>
Nie, nie wiem jak z poziomem ale wraz z rozwojem nagroda także rośnie. W orkach mam rozbudować budynek do poziomu 11 ale nagroda to 20k monet i 9k narzędzi.
 

DeletedUser626

Guest
Zadania powtarzalne, które pojawiają się w krasnoludach są w większości dostępne przez resztę gry (póki co), ale np. zadanie powtarzalne na rozbudowę ratusza, zadanie na wydanie 12 PW i zadanie na odblokowanie dowolnej technologii znikają pod koniec Wróżek. Z drugiej strony, w smokach powtarza się zadanie na zbudowanie smoczej fortecy. To prawda, że niektóre zadania mają specjalne warunki i zwykle niewiele ma to wspólnego z samą zmianą rozdziału, raczej jest to "po zbadaniu technologii X" albo "po zrobieniu zadania y".
 

DeletedUser174

Guest
a co do zadań to czy mogę sobie pozwolić na małe pytanko?

w tej chwili mam zadanie "święto plonów" (na posiadanie 2 winorośli). Czy po tym zadaniu będą jeszcze jakieś wymagające produkcji rasowych? Czy to jest ostatnie z niziołkowej części fabuły?

chciałabym się ustrzec 2 zadań powtarzalnych :D a z drugiej strony chciałabym też usunąć te niziołkowe patatajstwo. A głupio by było usuwać a potem budować ponownie, bo zadanie...

I kwestia portalu. Będzie zadanie na demolkę?
 

DeletedUser2010

Guest
demolka portalu przedostatnie z zadań obowiązkowych
 

DeletedUser626

Guest
Jest zadanie na usunięcie Leśnego Źródełka, kilka zadań po Twoim, po drodze wymagane są ziarna, mana, technologia Cudów i takie tam pierdółki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry