• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Zadania Cyklu Sugerowanego czyli Festyn promocji ceny Towarów [+]

Chciałbym takich zmian

  • Łapka w górę na TAK

    Głosy: 34 75,6%
  • Łapka w dół na NIE

    Głosy: 11 24,4%

  • W sumie głosujących
    45
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser1329

Guest
Słuchajcie entuzjaści światów elevenaru!

Mam dla was coś szczególnego wiecie Admini nam zgotowali coś u handlarza wielu z was jest mocno nie pocieszonych z tych zmian wśród tych osób jestem ja. Gram w elevenar już jakiś czas i spostrzegam że towary są bardzo istotnym czynnikiem w rozwoju gry - czasem gram i jest frajda wszystko pięknie (przyp Felyndral) a tu takie koszty negocjacji istna ściana rozwoju. Wiec uznając że wyczerpałem temat wprowadzenia i główną motywację sugestii zacznę opisywać.

Jak wiecie mamy niezniszczalnego kupca siedzi w naszym mieście u każdego kto dotrwał do połowy pierwszego etapu badań - JA proponuję aby już od drugiego etapu wprowadzić kupiec poziom 2, widzę to poprzez dodanie nauki opcjonalnej w miejscu tuż za zwiększeniem bonusowym towaru grupy drugiej. Sugerowana wielkość tej nauki to niech będzie 15 PW

Aby było znośnie z nazwą tej nauki niech będzie "ulepszony kupiec" daje możliwość wybudowania kupca na poziomie dwa. Co ma nam dawać - Zadania sugerowane za monety. Te zadania oczywiście zmieniają się ze względu na etap badań. Jak wiecie mamy 10 etapów. Więc koniecznie trzeba było opracować 9 różnych Lini po 10 zadań dodatkowo jak wiecie z nami graczami jest tak że nie każdy ma czas wiec ograniczmy kontrasty rozwoju i od razu należało by wprowadzić ograniczenie że 1 cykl 10 zadań na 48 godzin. Zaraz pojawią się głosy po co to wszystko i jak to się ma do kupca i zmiennej ceny za towary niebonusowe. Już wam wyjaśniam. U kupca ze względu na poziom Ratusza można kupić towar w cenie 400 monet za 1 szt towaru niebonusowego. Wiec przecena 4 razy taniej 8 razy taniej 16 razy taniej. Jest już niebywałą okazją. W mojej propozycji jest tak że po wybudowaniu kupca poziom ulepszony czyli dwa pojawiać się powinny trze alternatywy ze względu na trudność jawnych zadań - alternatywy to zadania łatwe w cenie 100 Monet za 1 towar nagrody, kolejne zadania średnie w cenie 50 monet za 1 towar nagrody, no i kolejne zadania trudne za 25 monet za 1 szt towaru w nagrodzie. Przykładowych zadań nie będę teraz wymyślał bo bym psuł całą frajdę i zabawę chcę przeceny towarów tak aby można było łatwiej grać.
 

DeletedUser1329

Guest
Proszę zamieszczać opinię jest to bardzo ważne - każda ona daje obraz ku temu że decyzja o wprowadzeniu takich udogodnień zaistnieje
 

DeletedUser1042

Guest
W pełni popieram Twój pomysł . Kupiec to totalna porażka , zniechęcająca nie jednego gracza do dalszej gry , zmiany muszą nastąpić nawet kosztem trudnych zadań ułatwiających rozbudowę Kupca .
 

MiroXXL

Wędrowiec
Kupiec obecnie to porażka, i te zadania tego nie zmienią. W mojej ocenie oczywiście. Jedna z najgorszych, nieprzemyślanych zmian w strukturze gry, to zmiana zasad w kupcu. Niby to ma skłonić do aktywnej wymiany towarów... Spłaszcza fabułę gry w jedynie słusznym kierunku. A mnie skłania do rozglądania się za inną formą nałogu komputerowo-netowego ....
 

DeletedUser1047

Guest
Głos oddany, i mam nadzieję że nasze głosy są dla Twórców gry ważne, bo rzeczywiście to wydanie kupca jest teraz do BANI.
 

DeletedUser866

Guest
głos na tak , to i kilka innych zmian dokonanych w tej grze , prowadzi do upadku , a nie rozkwitu . czas pod uwagę zebrać nasze głosy i zmienić to co zostało zrąbane .
 

DeletedUser877

Guest
Fakt, ten nowy kupiec to porażka! Wolałam korzystać z poprzedniego kiedy ceny były stałe :) Jak miałam taka potrzebę mogłam korzystać wtedy do woli i nie martwiłam się rosnącą ceną... Osobiście wolałabym po prostu wrócić do starej wersji ale te zniżki to też jakieś rozwiązanie.
 

DeletedUser1619

Guest
Cóż dodać - obecny kupiec to rzeczywiście porażka - zdecydowanie nie zachęca do kupowania czegokolwiek. Jak najbardziej popieram propozycję.
 

DeletedUser1624

Guest
Popieram propozycję,bo obecny kupiec to więcej niż masakra
 

DeletedUser1628

Guest
Witajcie.
Na forum jestem nowy, ale gram w elvenar juz od okolo 2 lat - jestem jak najbardziej na tak, kazda zmiana w kierunku zmniejszenia cen u kupca bylaby duzym plusem.
Wczesniej zdarzalo mi sie dosc czesto korzystac z kupca, teraz zwyczajnie sie nie oplaca. Mam wiec nadzieje, ze pomysl nie rozejdzie sie po kosciach :)
 

DeletedUser822

Guest
Jestem za, bo obecny kupiec to jedno wielkie nieporozumienie
 

Luhasz

Wędrowiec
Gdy zaczynałem grę - dostępne oferty były na poziomie 100-500szt , po roku 1-10k , pytanie gdzie te po 100 ? jak ma sobie radzić nowy gracz... Propozycja jest dobra , ja dodałbym jeszcze jakieś ograniczenie dla starych wyjadaczy np od ilości punktów rankingowych - brak dostępu do małych ofert
 
Status
Zamknięty.
Do góry